Rokio

Jak se bránit proti verdiktu lékaře?

Chovám se pohodářsky, klidně, nikdy nepospíchám (pracuji průměrně rychle), asertivně, jsem nesmírně činorodý, ale mezi moje negativní vlastnosti patří částečná nesamostatnost, mírná lenost a možná ještě přílišná hovornost a familiérní chování. Také využívám své práva na maximum (např. odmítám brát prášky, vyřizuji různé záležitosti na úřadech bez povolení mé mamky a investuji), ale respektuji práva jiných lidí.

V papírech mám napsáno, že jsem nebezpečný společnosti. Nevíte, jak se proti této pomluvě bránit. Nic, co by ohrožovalo společnost, nedělám (poznámka: mám plné právo nebrat prášky, pokud nechci).

Myslím si, že tuto lež mám napsanou v papírech kvůli mamce, která se mnou chodí k psychiatrovi a ta o mě sice říká pravdu, ale říká ji tak, aby to co nejvíce poškozovalo moji osobu (říká jen negativní informace o mě a dobré neříká). Chová se podobně jako šéfredaktor ze seriálu Spiderman.

Odpovědi
zjentek

Podej na ně trestní oznámení pro pomluvu, včetně matky. Bojuj jako lev!

Drap

Pokud se ti nelíbí verdikt lékaře, můžeš navštívit jiného, a nechat původní verdikt přehodnotit.

dudu

Chlapče, a co tak pohlédnout na sebe a své chování očima tvojí milující matky? Opravdu tě svým jednáním poškozuje a nebo si prostě a jednoduše s tebou už neví rady? Není snad nejvyšší čas, aby pádnou rukou zasáhl tvůj otec?

yuko

Nechápu, jak a čím můžeš být nebezpečný společnosti. Kdyby to byla pravda, tak snad musíš být v nějakém ústavu. Obrátila bych se na jiného lékaře, dělala bych vše pro to , jak se takové nálepky zbavit a možná i podat žalobu za křivé obvinění. Opravdu nemáš někoho blízkého, kdo by Ti rád pomohl? Vyhledej si informace na Internetu, vyhledej pomoc. Poraden je všude dost, také Linka důvěry i na Úřadě by se našla pomoc. Tady pomoc nehledej, i když, kdo ví, třeba se i tady objeví nějaký psycholog

arachis

V prvé řadě musíme vědět, zda jsi svépravný a plnoletý. A od toho se mohou odvíjet rady.