Mirdas

Jak se bránit přestávkám na reklamu ?

Nic neobvyklého.
Konečně jednou v týdnu dávají zajímavý film na který se chcete určitě koukat, ovšem začíná až ve 23:00 hodin.
Přesto si na tento čas počkáte.
Film začíná samozřejmě až ve 23:15 a po tytulcích se odehrává pětiminutovka ze z úvodu filmu a tu náhle, blok plný reklam ! Čekáte dalších pět minut a konečně se děj rozehrává po celých a neuvěřitelných dvaceti minut a hle, další pětiminutovka na reklamu. Dále si to nepamatujete, neboť usínáte a z filmu opět nic nemáte.

Nechci rozebírat proč tu ta reklama vůbec je, ale nepřehánějí to některé stanice a dodržují vůbec daná pravydla, zda teda nějaká jsou ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pravidla jsou (nechce se mi je dohledávat – ale, namátkou – reklama může činit až 20 % z vysílacího času), na jejich dodržování dohlíží RRTV ( http://www.rrtv­.cz/cz/ ).
A jak se bránit?
Nekoukat se…
😉
Např. – nahrávám si daný pořad a reklamy ´přehrčím´ rychloposuvem. Navíc si takový (opravdu zajímavý) film sestříhám a ´strčím´ do videdotéky – takže se mi jednak zvětšuje počet takových, na něž se můžu kouknout kdykoli a jednak už na jeho vysílání nemusím čekat.

Další odpovědi
Rocker

Taky se mi to stává.Jediné filmy,u kterých neusnu,jsou na Čt,kde nejsou reklamy.Při ostatních filmech začne reklama,na chvilku zavřu oči s tím,že za 2 minuty přece nemůžu usnout.Potom se probudím až při závěrečných titulcích.Nakonec si ten film druhý den stáhnu a pustím přes den.Někdy mi připadá,že filmy pouští jen jako vyplnění mezi reklamami.

MK44

Zajímavý film je v kanálové přehršli a v záplavě dekadentní tvorby natolik raritní jev, že ho prostě musejí zúročit a vydělat něco na reklamě – já ty chudáky chápu.

Od určitého věku není třeba se těmto „chvilkám debility“ bránit. Přijdou vhod. Jakmile prostata … a někdy stihnu třeba i opláchnout nádobí, přinést si něco k jídlu apod. A prokrví se ztuhlé končetiny. Třeba ještě někdo dodá další optimistickou racionalizaci … 😉

marci1

Pokud chci opravdu nějaký film vidět, reklamě vypnu zvuk, jdu se napít, projít, ap. Nějaké reklamy mě nedostanou ! 🙂

Jantar2

Doporučuji se podívat na film ze záznamu… Buďto si můžete zakoupit „HDD Rekordér“ který nahrává vaše pořady na pevný disk (Ne na DVD) za kterého si je potom můžete přehrávat a reklamu přetáčet (Pěkný rekordér třeba od LG seýženete od 1 689,–Kč ) Další „ekonomičtější“ možnost (Kterou používám i já sám) je například kabelová televize 02 TV kde si můžete pouštět vysílání všech vašich pořadů o 30 hodin zpětně (Tuto službu se základními českými programy seženete za 151,–Kč měsíčně) A navíc tam máte i za příplatek velkou videotéku filmů všech žánrů (1 film = 55,–Kč)

MK44

Pro Rockera: Vaše chyba, že usnete během chvilky debility. Měl jste si prokrvovat končetiny. Já, pokud usnu, tak při filmu. Ovšem takových je jaksi čím dál tím víc 🙂