_zabicka

Jak se bránit po zakoupení voucheru na slevovém portálu

Dobrý den,
moc bych Vás chtěla poprosit o radu jak postupovat, pokud jsem na slevovém portálu zakoupit vouchery na medovník. Vše bylo naprosto v pořádku, než jsem narazila na tento článek: http://www.an­tislevy.cz/za­pomenuty-cenik-medovniku/
Dost mě to zarazilo a naštvalo. Myslíte, že je možné zakoupený voucher díky tomuto článku reklamovat?

Děkuji za reakce.

Jana

Odpovědi
AndreiRanger

Určitě ne na základě článku, nicméně existuje zákon podle kterého má kupijící právo odstoupit do 14dní od kupní smlouvy jednalo-li se o obchod na dálku (email, telefonicky, e-shop etc.), vzhledem k tomu, že jste si zakoupila pouze kupón nikoli samotný dort měl by se zákon vztahovat i na zmíněnou situaci.

Na druhé straně, prodávající má právo odečíst si poměrnou část peněz jako storno poplatek za provedenou transakci.

Takže je otázka, zda to za těch pár korun stojí řešit…

ReHu

Mám za to, že objenání jsi souhlasila také s cenou. Většinou se odklikává i souhlas s obch.podmínkami.
Takže si myslím, že cenu asi reklamovat nelze.

wampicz

Hodně různých slev jsem našla také na https://slevo­vykupon.net/