Georgo2010

Jak se bránit každodennímu stereotypu v práci, doma a ve vztahu?

Nejlepší odpověď
Terryle

:))) zrovna na téma stereotyp zpracovávám státnicovou otázku…
Stereotypu se neubráníš – on je do určitý míry potřeba, dává životu řád. Takže ty „dobrý“ stereotypy stojí za to nechat. A chce to omezovat ty protivný a zlý. Prostě jakmile Ti něco zevšední a začne to otravovat, chce to změnit postupy – začít věc dělat jiným způsobem, v jinou dobu atd. Je potřeba se rozhodnout a něco změnit. Může to klidně bejt i maličkost, ale prostě to nabourá tu rutinu…

Další odpovědi
quentos

to chce najít si koníčka, který vám nikdy nezevšední.

hanny 2

Dělat si drobné radosti,něco si koupit z čeho budete mít radost,zajít si na kus řeči s přáteli -něco,co neděláte každý den.Jet na dovolenou s kamarády /ne s manželkou/,změnit zaměstnání,najít si nového koníčka.Taky ten stereotyp nesnáším,doslova mě to někdy ubíjí,takže mám ráda,když se pořád něco děje.V práci si vymýšlím nové věci,ještě že to v mém oboru jde a navíc dělám sama na sebe.