tulacka

Jak se bránit ?

Jsem invalidní důchodce, obec mne vzala přes sezonu na parkoviště, kde jsem vybírala peníze pro obec za parkovné.Sezona skončila a všichni se tvářili normálně.Další rok jsem se šla znovu zeptat zda by mne mohla vzít obec do práce.Hledali jen výmluvy a prý nevědí, zda obec parkoviště vůbec bude mít.Přitom obec má parkoviště každý rok.Pak jsem byla na úřadě práce a paní mi řekla, že se obec vyjádřila, že letos chtějí na parkoviště jen ty, kterým může věřit.Nic jsem neudělala.Peníze a lístky mi souhlasily.Toto vyjádření mi otočilo život o 180 stupňů.Našli se tací co po mě dělají různé úšklebky.
Moc mi to ubližuje, ale nemám, jak se bránit.Přes noc se ze mne stal zloděj.Nemám nic čím bych se mohla bránit.Jen sešit, kde mám napsáno za co jsem v daný den získala peníze.Je nějaká pomoc proti tomuto výroku ?

Odpovědi
lota

To zní hrozně, ale dokonalou odpověď asi mít nebudu. Možná by se dala obec žalovat za pomluvu. Možná by byla nějaká lepší právní odpověď tady: http://poradna­.aktualne.cz/. Pokud se vám život obrátil naruby až poté, co jste se dozvěděla ono vyjádření, možná je to hlavně o vás, že se cítíte ublížená. Asi bych zkusila se nad to povznést. Vypadá to, že jen hledají výmluvu, jak vás znovu nevzít. Třeba se objevil nějaký známý, který o to místo stojí a známému se dá věřit, že?