Jahoda

Jak se bránit?

Zdravím! Tato otázka není sice ideální, ale já už nevím, co dělat… Používám ICQ i Skype. Skype je v pohodě, ale u ICQ mám poslední dobou potíže. Jde o to, že poslední dobou si mě přidávají muži, kteří mi nabízejí erotické pomůcky. Dnes si mě přidali asi osmkrát! Pokaždé s jiným jménem. Už nevím, jak se bránit a zakládat si nové ICQ by bylo blbý, protože na ICQ mám mnoho kontaktů, kteří tam bývají jen občas a jiný kontakt na ně nemám, tudíž bych je nemohla informovat o mém novém ICQ. Jak se tedy bránit? Je to opravdu obtěžující, když Vám tam co hodinu „zaklingá“, že si Vás někdo přidal a následně Vám nějaké osoby nabízejí erotické pomůcky a schůzky. Co mám tedy udělat, aby se mi toto nestávalo?

Předem moc děkuji.

Hezký den.

Nejlepší odpověď
rynek878

Jahodo,já tedy už dlouho ICQ nepoužívám,ale co si pamatuji,tak tam je určitě záložka na nastavení kontaktů,koho chcete vybrat aby vás viděl,většinou jsem měl zatrženo,pouze lidi,které mám mezi kontakty,potom se nemůže stát,že vás bude někdo cizí otravovat.Tak si ještě jednou projděte nastavení a uvidíte,že to lze,hezký večer.

Další odpovědi
Fred

A co zapnout anti-spamovy filtr?
Zkuste treba pro ICQ jineho klienta, ktery bude mit dostatecne moznosti nastaveni pro vas problem..
Ja mam treba v nastaveni moznost zaskrtnout „Akceptovat zpravy jen z meho seznamu kontaktu“
(pouzivam qip infium)

ReHu

Já bych napsala všem těm kontaktům, které chceš mít, nové ICQ číslo. Tak na tebe budou mít kontakt.
Nevím, jestli to lze mít na jednom PC, ale teoreticky by to jít mělo, např.pro 2 různé uživatel, mít 2 registrační čísla. To původní za čas zrušit.