jarm

Jak se bodují nemoci k přiznání invalidního důchodu?

Zajímalo by mne, zda na netu existuje tabulka, podle které se bodují – hodnotí nemoci k přiznání invalidního důchodu.

Nejlepší odpověď
panenka

Bohuzel není, touto tabulkou disponují pouze komise které přiznávají skupinu pro invaliditu 1,2,3, stupně – která je stanovena z vašeho postižení které stanovuje váš odborný lékař, pro důchody
na který vznikl nárok před 1.1.2010 je směrodatný zákon č. 306/2008. Letos je však zákon upraven dodatkem či nařízením ke kterému jsem se nedopídil – ale ze všeho kolem mi vychází, že stát
bude dělat vše proto aby stávjaící důchody sebral a nové omezil v maximální možné míře – protože už bohužel není z čeho brát, prominte zda jsem Vás nepotěšil, ale situace je taková jako je …hezký den