Avatar uživatele
Pála

Jak se bez nákladů zbavit starých cihel a střešních tašek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Myšák V.

Zkusil bych si dát inzerát do nějakých novin.Prodám nebo věnuji stav.materiál.Třeba za odvoz.Já si myslim že v dnešní době by se někdo určo našel.Doporučil bych třeba v obchodních domech jako je třeba Kaufland jsou na chodbách inzertní plochy.Stačí napsat kartičku a vložit…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak to v dnešní době těžko.Zaplatit se musí tak či tak,nebo si to dej do kouta na své zahradě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Pokud není toho materiálu zrovna moc ,tak jsem viděla jak si majitelé vybudovali pěknou skalku na zahradě … tento materiál umístili dle svých představ do míst kde chtěli vybudovat kout se skalničkami a zavezli to zeminou ,osázeli keříčky a květinami.
Odpada jim starost s odvozem materiálu.Ovšem na to je třeba i dost prostoru, že.
To byla jen inspirace-viděla a četla jsem to v časopise.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zeptal bych se na svém sběrném dvoře. některé menší množství stavební suti berou. A jinak pokud je to okolo 3 tun, tak kontejner vyjde asi na 3 tisíce Kč (jak kde). Je to dost na zaplacení, málo s ohledem na to, že je za několik hodin po starostech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek