zateC

Jak se bavit

za pár dní odjíždím do řecka a chtěl bych se vás zeptat, jestli máte nějaké nápady na zábavu, co prostě dělat abych se bavil.. :D (nemyslím třeba nějakou párty, je mi 12.. :/ )předem děkuju.. =)

Nejlepší odpověď
1popelka1

A budeš v Řecku u moře nebo ve vnitrozemí?
Plavat, seznámit, bavit se a hrát si s dětmi, které budou na dovolené s vámi (třeba se stejnou cestovkou), číst, poslouchat hudbu, karty, deskové hry, míčové hry, procházky městem, okolí. Záleží na tom, co tě víc baví (sport, poznávání..) a s kým budeš trávit čas (sám, s dospělými, vrstevníky).

Další odpovědi
panenka

Zapni si třeba svou oblíbenou muziku a nebo si zajdi se svými kamarády ven záleží na tom co tě baví

quentos

moc jsem toho neprocestoval, ale když už, brával jsem si haldu knih a muziky.

Bumbes

Moji „svišti“ v tomto věku s sebou vozili Tetris, nebo GameBoye. Někdy jsme je museli posílat příkazem vykoupat se do moře.

oskar

Kniha.Nejlepší přítel člověka.

ReHu

Když nevíme, co tě baví, to je těžká rada.
Můžeš třeba : MP3, knížku, nějakou stolní deskovou hru, jsou i cestovní elektronické šachy nebo i jiné elektron.hry,…