flodur

Jak se balí cigareta?

Nějaký odkaz s videem nebo obrázky jak se balí cigareta ručně bez baličky.Pomozte najít.Díky!
Doplňuji:
Bohužel barbakane už hulím 40 let,měl jsi přijít dříve už je pozdě.Došli cigára a u nás je všechno zavřeno.
Jinak za ten odkaz díky,je na deset palců ale než se to naučím tak zahynu:DDDD

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak si sedni a dívej se

http://www.an­dromedan.com/mo­vies/handroll1­.wmv
Doplňuji:
Aspoň tolik nevykouříš a budeš si je šetřit

Další odpovědi
anonym

Dáš si papírek za ucho a já ti jednu ubalím!Synku,nez­koušej to,proto že kouření je svinstvo.Vím to ze své zkušenosti!

kablik

balí se stejně jako holky, zatočíš, zabalíš, olízneš a je to…

anonym

Flodure,jsem horší,já už kouřím 43 let a balit si cigarety jsem se nenaučil.Někdy,když je krize,balím si cigarety baličkou.Jsou jako z fabriky.Kdyn´by to šlo,poslal bych ti aspoň balíček startek 🙂

flodur

Díky moc včera jsem přežil s ukroucenýma a dnes už je na balkoně pořád dým:D

anonym

Opět žádné předsevzetí ? Já už na to seru,abych přestal.Nejde to a basta! 🙂