nikolqa.o

Jak se automaticky připojit k wifi?

Dobrý den,

poradíte mi prosím, jak mám nastavit svůj notebook nebo router tak, aby se můj notebook automaticky připojil k domácí zaheslované Wi-Fi?

Dřív se připojoval normálně, ale včera jsme měnili nastavení routeru (museli jsme ho restartovat, protože někdo zapomněl heslo), nastavili jsme statickou IP, název sítě, zabezpečení (WPA-PSK/WPA2-PSK). Internet normálně funguje, ale počítač k němu musíme připojovat ručně i přes to, že jsme při přihlašování zaškrtli políčko „Připojit automaticky“. Při každém zapnutí počítače je nutné vyhledat Wi-Fi a zadat heslo.

Windows 10
Notebook: Acer Aspire E15 Start – ES1–512–25ZZ
Router: Tp-Link TL-WR741N

Děkuji.

Odpovědi
Rabi7

v nastavení routeru v rozsirenem zabezpeceni Povolene adresy tam by jsi to mnel najit