jak se apikuje nanobotox?

Odpovědi
BENYTA

Aplikuje se nanojehlami.

hanulka11

ten se neaplikuje je to název metody

Nanobotox ®
je unikátní omlazovací metoda používaná výhradně na Klinice GHC.

Botulotoxin, osvědčená a rychle účinná látka, která uvolňuje svalové křeče a blokuje přenos nervového impulzu, pomáhá vyhladit hluboké vrásky na čele a v horní části obličeje.

Metoda Nanobotox ® umožňuje díky speciálně vyvinutým nanojehlám aplikovat botulotoxin velmi šetrně a prakticky bezbolestně. Nanojehly rovněž zpřesní aplikaci botulotoxinu, která je u metody Nanobotox ® výjimečně přesná a cílená.
Účinek nastupuje obvykle během jednoho až dvou týdnů a po první aplikaci trvá 3 – 6 měsíců. Postupně odeznívá a aplikaci je vhodné zopakovat.

Po delší době nečinnosti svalu si klient odvykne určitému typu mimiky (například zbaví se zlozvyku mít podmračené čelo). Navíc při opakování léčby již nedochází k návratu funkce svalu v původní míře, a ten postupně přestane vytvářet nežádoucí vrásku.

Zdroj: http://www.ghc­.cz/cs/estetic­ka-medicina/nanobotox-%C2%AE.html