Pepe1234

Jak se anglicky řekne: drží se to v ruce?

Nejlepší odpověď
quentos

Když se chce něco pořádně přeložit, má se uvést kontext…
Podle toho se to pak přeloží různě, od „you should hold it in your hand(s)“ po „it is supposed to be held in your hand(s), případně "it is (made to be held) in your hands…“

Pro příště, možná se budete divit – takováto „otázka“ může být klidně smazána, jelikož otázka má končit otazníkem.
Doplňuji:
ta poslední závorka měla končit před tím held. Po doplnění kontextu viz diskuze.

gagaga

ja se jen divim , ze Vam Q. nenapsal :

Domácí úkoly neřešíme

:))

  • iv-

quentos

tohle nevypadalo na domácí úkol…

gagaga

hlavne ze si to umite "oduvodnit "

a podle ceho usuzujete , ze tohle domaci ukol byl ?

Jaké znáte dvojice protikladů v malbě?

a az budete mit chvilku casu, podivejte se do Vaseho profilu ..na kolik D.U. jste uz odpovidal sam …

a hodne zlatych, i stribrnych..jak jsem mela moznost kouknout , D.U. vypracovavaji…tak ani za ne " za vsechny " priste radeji nepiste ..

quentos

a víte co, nechte si ty rady… nějaká hajzlbába mi nebude říkat, co mám dělat, obzvláště ne nějaká, která sama dlouhodobě porušuje kodex duplicitním profilem – vrchol drzosti!!!

gagaga

Q., ja Vam dam jen jednu dobrou radu do zivota :)
zmente imic, zmente chovani, a mozna si i nejakou tu hloupou husu domu privedete :)
a jestli si opravdu myslite, ze jsem hajzlbaba ( me by to nevadilo, ji byt ), tak jste asi jediny ( hloupy ) tady na odpovedich Vy..
:)
a ted se ukazte, zase jako spravny " frajer " , a napiste mi sem neco ostrejsiho, at se pobavim :)

to Vy umite.. :)

a byt vami..o tech duplicitnich profilech radeji pomlcim..
ja si pamatuji ( potvrzeno adminek ), kdy sam jste se bodoval falesnym profilem :)
a vlastne : ne jednim :)

hezky den :)

  • iv-

gagaga

a jeste Vam doporucim , abyste se misto kodexu ucil radeji slusnemu chovani
a to jste nedavno tady nekomu nadaval, ze je hulvat
:)
a nikdy neopovrhujte jakymkoliv povolanim
osobne si myslim, ze charakterem Vas ledajaka hajzlbaba , nebo hajzldedek strci do kapsy..
na to totiz zadna VS neni..bohuzel ..
skoda
;(

a radeji si to Vase " opovrhovani " okopiruji..muze se mi to nekdy hodit, az budete zase nekoho nekde " poucovat " :)

anonym

gagaga
kašlete na něj, neunavujte se kvůli němu, ignorujte ho, nebo rovnou nahlašte, jako všichni slušní, je zbytečné mrhat síly na někoho, kdo nestojí ani za zlámanou grešli, jsem zvědavá, jak dlouho mu budou admini tohle chování trpět. Ten se zase předvedl v plné kráse 🙂 Člověk hned ví, s kým má tu čest

gagaga

Sambi, me to naopak "nabudi " ..
ja nahlasovat nikoho nebudu,
ani si nepisi proto s nikym v intimce..
protoze at vsichni vidi, ten jeho " charakter "..
tak jen at tu je
on ukazuje sam na sebe, ne na druhe :)
a myslite, ze on si opravdu myslel, ze jsem hajzlbaba ? :)
ja bych ji rada byla, ale jeste nejaky rok pockam ..
:)

  • iv-

johana 56

iv
teď už je mi jasné,proč se při čtení koncovek ‚me‘
/neděláme,neře­šíme,doporuču­jeme atd./ vždycky ‚opupínkuju‘ 🙂
Jestliže pan/í učitel/ka má poněkud svérazné názory na morálku,totéž mohu očekávat od takto vychovávaných mladších generací -((