lucass

Jak zhubnout na zadku?

Nezná někdo z vás náhodou nějaké cviky na zadek?

Nejlepší odpověď
aloevera5

Cvičit a jíst zdravě (hodně zeleniny a vlákniny).

Zasílám i odkaz, na „Pevný zadeček v několika minutách“

Pokud Ti ani to nepomůže, tak Vám mohu poradit od Aloe Vera Clean 9. Jedná se o čisticí, výživový program na absolutně 100% přírodní bázi, bez jojo efektu a bez zatěžování organismu chemikáliemi (jako to někdy bývá u různých prášků a nápojů, které lze koupit v lékárně). Tento program nepomáhá pouze ztrátu kil, ale i ztrátu na objemu (pas, boky, zadeček), což je pro nás většinou důležitější, než co ukazuje váha – nemám pravdu? Mám s tím osobně velmi dobré zkušenosti. Mohu vřele doporučit.

Pokud máte zájem o více informací napište mi na e-mail v mém profilu.

Zdroj: http://gabina­.iplace.cz/me­nu/cviceni

Další odpovědi
Děda Louda

Když budeš sedět na zadku, je zchudnutí jenom otázkou času. Zchudnout se ale dá i jinými způsoby, třeba špatně placenou prací, vysokými cenami základních potřeb jako bydlení, potravin, vzdělání, dopravy…můžeš si vybrat.

BandiOl

Na zadek se nám osvědčily obloukové kopy do vzduchu nebo do boxovacího pytle. O něco náročnější, ale efektivnější je kop vzad rovně nebo i po oblouku. Doporučuji kurz karate nebo fitness kickbox.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

Jose1f

Snad tě potěší, když ti řeknu, že jsou na Zemi místa, kde se velký zadek cení. Víc se o tom dozvíš na níže uvedeném odkazu.

Zdroj: http://zena-in.cz/clanek/zena-in-27401