Jak sbíráte psí výklaly v noci po tmě ? Chodíte s baterkou či čelovkou ?

Nejlepší odpověď
Andělé

Pejska nemám a po tmě nikam nechodím,u nás by mě přepadli i s tím výkalem.
At si chodí k lampám né?:-) Jinak čelovka může být dobrá.
Jste mě také pobavil..:-D

Další odpovědi
venkovan

Potmě – na botách.

dagry

Nevím jak u vás, ale v našem městě, jak je vidět na zemi, psí výkaly lidi nesbírají ani ve dne, natož v noci !!!
Je nás opravdu hodně málo, co chodíme se sáčkama po kapsách a po svém psím kamarádovi poklidíme. A konkrétně já v noci a ve tmě tak dlouho se sáčkem na ruce hledám, až najdu a pak vyhodím. Já s tímto problém opravdu nemám.

terry

Mám v kapse pro různé případy malou baterku. Už se několikrát hodila.
Nejen na sebrání psích bobků 🙂.

Mapedka

Tato otázka mi velmi pobavila :DD ,,, ale určitě je lepší z čelenkovkou protožr na sbirani potrebuji obe dve ruce :D ;)

dudu

Po hmatu, nejlépe bez rukavic a beru jen ty ještě teplé…

samicek333

Táta si opravdu občas bere baterku, ale spíše nesbíráme.
I když je to špatné, v okolí, kde bydlíme, bychom byli jediní, kteří po své psovi uklízí. Uklidím to, když si dojde na chodník, nebo tam, kde chodí lidé, ale protože je náš pes chytrý a nebo stydlivý, vždy zaleze do křoví, kam mám i problém se za ním dostat… :)

bobánek

Zbírám psí víkali ve dne i večer.Jeto totiž nechutné když jdu přes den a na chodníku vidím psí exkrementy brr.Nejvíc mě dokážou naštvat lidi co jdou se svím psem,pes dělá potřebu a oni dělají že jim ten pes nepatří?

nargorn

Já určitě s čelovkou, jako jeskyňáři mi to nepřijde divný 🙂