Jak sbalit kluka mimo mou ligu?

O dvě třídy výš je kluk, který se mi hrozné líbí. Ale on je takovej ze ho chce kazda a o me ani okem nezavadí. Je nějaká šance ze bych ho sbalila? Případně jak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Budeš mít šanci, až si uvědomíš že něco jako "liga" neexistuje.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jedině, že bys byla ty o dvě třídy výš, neboť kluci chtějí starší, zkušenější holky, takže to úplně zapomeň :DDD
Doplňuji:
Hele, až budeš stará, a bude ti pětatřicet, tak pak už to bude jedno a můžeš se ho zeptat :DDD

Podletoho jakej je..... skus mu třeba napsat...... :/ Když si začnete psát tak se třeba zkamarádíte, pak ho pozveš ven, a pak to půjde samo snad, podle toho jestli se mu budeš líbit :/ Ale nevzdávejto :) Držím palce :)

Bronzový

Agneta: na tom jsi byla kde, že chceme starší? Já vyhledávám mladší. :)

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

4154 >>> tak tobě je třeba 14 - 15, a chceš dvanáctku? Tak jsi úchylák, fakt.:(

Bronzový

Klára K.

řekla bych, že mladí, nezkušení kluci (na základce), pokud chtějí zásadně starší holky, tak jeden z důvodů bude i to, že holky stejně staré jako oni, nebo mladší, ještě nemají dost velké "přednosti" ;) proto mají tyhle zásady hlavně kluci ještě na základce, protože jsou ještě povrchní, hloupí, naivní, a nedokážou pochopit, že kozy nejsou jedinou věcí, podle kterých by měli holku hodnotit.
A taky nechápu, proč by měl být úchylák, buďme upřímní, většinou je ve vztahu holka menší a mladší, než kluk. 4154 neříkal, kolik mu je, to, že chce mladší holku neznamená, že má být o polovinu mladší než on, ale já bych třeba taky nechtěla chodit s klukem, který by byl třeba o dva roky mladší než já. A když už jsme u těch vtipů:
Věk je jenom číslo. A vězení je taky jenom číslo. :D

Stříbrný

Agneta

Kláro, tak zadej otázku, jestli se 14-15letí kluci zajímají o dvanáctky a uvidíš. Normálně chtějí stejně starou, ale ta je zase svým myšlením o dva roky před ním:DDD
A právě kozy jsou to důležitý...co by měl dělat s dvanáctkou?
Dvacetiletý(a více) a osumnáctiletá - to je v pořádku, ALE NÉ 15 A 12 !!! A jaké vězení? 4154? To oni tam ti parchanti mají internet?

Bronzový

Klára K.

Achjo, pochop ale, že s tím věkovým srovnáním 15 a 12 jsi přišla ty sama, 4154 nepsal, kolik mu je let.
A mimochodem, mě bylo v květnu třináct, a chodím se šestnáctiletým klukem, a klape nám to dobře. Pokud teda se do nás ne*erou takoví lidé, jako ty.

Stříbrný

Agneta

Klára K. >>>> co že? A je normální? Ale řekla bych, že se teď jen chlubíš:DDD
A co s tím klukem jako děláš, na co ho máš? Chceš mít ve 14ti dítě?
Já bych ti doporučila mít kámošku a né kluka.

Zlatý

bolak

a to znáš jak se potkají dva pedofilové na koupálku, a ten jeden povídá "jé nazdár, tak co živót?" a druhej na to "ale jó, dobrý, mám teď novou přítelkyni.." - "nekecej..a kolik jí je?" - "no je jí 5.. ale vypadá na 3.."

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.