Bluestar

Jak sbalit kluka, který váhá mě oslovit.

Nejlepší odpověď
anonym

Oslov ho první.

Další odpovědi
anonym

No, snad ještě neoslepl, on o tobě ví moc dobře, neboj, takže kdyby chtěl, nikdo ho nezadrží, ale bohužel, no :-OOO

gecco

Existuje jedna ´lidová moudrost´: Kdo zaváhá, nežere…
😉
Takže neváhej, osměl se – a uvidíš, jestli to ´sousto´ za to stojí.
Nějaké ´popostrkování´ kluci – obvykle, neradi snáší, nám je jednodušší všechno prostě říct ´na rovinu´…

Banán88

… prisel bych za nim a rekl : jestli me chces nekam pozvat, tak to bud udelej ted, a nebo uz nikdy.. jestli to neudela, tak bud rada, ze to neudelal :) ;)
Doplňuji:
kdyz to udela.. jeste to neni vyhra, ale uz se projevi jako chlap :) to je celkem dobre znameni ..

Nerevarin

Nehledej v tom vědu. Nejspíš je nesmělý, nebo potřebuje od tebe nějaké znamení, které by mu dalo zelenou to udělat. Tvůj úsměv, nebo zamávání. Nebo za ním jdi a prostě řekni „ahoj, jak se vede?“. Nebo řekni cokoliv, na tom vůbec nezáleží, třeba že má pěkný penál s Mickey Mousem. Hlavní je navázat hovor.

Lyn

Usměj se na něj, třeba víckrát. Možná mu to dojde a přijde za tebou a pokud ne, tak se ho zeptej, jestli tě nechce někam pozvat. Myslím, že přinejmenším ocení upřímnost. Možná bude i překvapený, že jsi to řekla takhle na rovinu.

bolak

Začít konverzaci. Dám příklad: „Čááááááu, chceš sbalit?“

Ale kdo ho potom bude rozbalovat.

Bluestar

Rada bych, ale nejsem ten typ co se nestydí a de do toho. Šlo by jeho popostrčit ?

setapouch

Ahoj, slyšela jsem, že se vyznáš v tom a tom (mobily, tablety, fotbal…). Potřebovala bych pomoct s výběrem toho a toho nebo tamtím a oním. Měl bys chvilku čas a chuť?

A potom: tak ti děkuju. Můžu tě za odměnu pozvat tam a tam na to a to? (Cukrárna, kino…)

marketa54321

A jak odůvodní, od koho to slyšela? A že si pak žádný nekoupí?

gecco

Šmarjá Markéto, ty už jsi někdy viděla babu ochotnou nějak své jednání „odůvodnit“???
Prostě nijak.
😁
Jen si musí vybrat takový předmět zájmu, aby nad klukovým výkladem nezívala nudou, to je celé.

marketa54321

Ještě doplním: mě by zajímal průběh toho rozhovoru:
„Ahoj, slyšela jsem, že se vyznáš v tabletech, myslíš, že bys mi mohl poradit?“
„Cože? A od koho jsi to slyšela?“
..pokračování doplň 😁

gecco

Ad „Cože? A od koho jsi to slyšela?“
😁
No jasně, je potřeba, aby se holka naučila, nakolik může ´kecat´…
Ale něco ten kluk umět musí (aby bylo zač jej ´pochválit´), jinak by o něj nestála, ne?
;-D

marketa54321

„něco ten kluk umět musí (aby bylo zač jej ´pochválit´), jinak by o něj nestála“ – jo tak o tom by se dalo hodně polemizovat 😁

gecco

…pokračování (Bluestar, On):
B: „Ale jdi, to přece ví každej, že tomu rozumíš.“
O: (potěšen) „Fákt? No jo, už jsem radil i tátovi.“
B: (úsměv) „A mně taky poradíš?“
O: (sebejistý úsměv) „Jasně, cokoli.“

Samozřejmě si B musí vybrat takové téma, v němž je kluk aspoň trochu dobrej a současně ani ona není úplně ´mimo´.
😉
Stačí?

marketa54321

Ne 😁 Taky je dost pravděpodobný scénář:
B: „Ale jdi, to přece ví každej, že tomu rozumíš.“
O: (překvapen) „Cože?“

Ale počkáme si, co autorka dotazu odpoví, na kolik toho kluka zná.

bolak

marketa45321: a já to ještě doplním o katastrofickej scérnář:

B: „Ale jdi, to přece ví každej, že tomu rozumíš.“
O: (překvapen) „Cože?“
B: vydličky a nože, č***ku..

no a je hotovo..

marketa54321

Ne, jen jsem viděla holky, co se snažily něco předstírat a dopadlo to špatně :)

gecco

V takovém ´přibližovacím´ rozhovoru hodně záleží na odhadu protějšku a, samozřejmě, na schopnostech iniciátorky.
Holky, které moc ´tlačí na pilu´ a předstírají přespříliš, nejsou věrohodné – ale ony se to časem naučí. Holky se časem dopracují (velmi často) ke skvělé úrovni schopnosti manipulovat.
;-D

bolak

Ale tak přece nemusí říkat že to slyšela, prostě třeba mobil má každej, tak si může přepnout jazyk na mobilu do ruštiny, nebo pokud mají ve škole odlišnej jazyk, tak do toho jeho, a normálně mu říct „Ahoj, prosimtě, já jsem si tady něco zmáčkla, a vono se mi to takhle pomrvilo, nevěděl bys jak to spravit?“ to je celý.

Za odměnu ho pak může někam pozvat a až budou svoji, přiznat barvu že jejich první setkání byla vlastně sofistikovaně vykonstruovaná záležitost, že nevěděla co mu má říct, a tak napsala do poradny, a tam jí NĚJAKEJ bolak poradil tohlencto.

marketa54321

bolak – To se mi zdá dobré :) určitě by jí tam něco nepomačkal jen tak a pokazil jí telefon a nebude ani vadit, pokud si nebude vědět rady, protože mu může poděkovat za snahu atd…jestli budu někdy sama, zkusím to 😁

gecco

Bolaku – a teď si představ, žýe to přepnutí do češtiny ten kluk nezvládne – kluk v prd…, vztah v prd… – a ještě mobil v pr- – tedy, v ruštině – takovej osud si ta Bluestar nezaslouží…

marketa54321

To je spolužák, nebo odkud se znáte? Jak víš, že by tě chtěl oslovit?

anonym

No napadá mě jen říct kamarádce co ho zná, aby ho popostrčila ona, nenápadně, nebo se na něj usmát, aby se nebál tě oslovit.

anonym

Kámošky do toho vůbej nemotejte, kámošky jí ho vyfouknou a nebude nic 😁 kámošky = potvory mizerný

gecco

Samba → ;-D

anonym

gecco
viděls už někdy takovýho votroubka?

anonym

banán88
To je hazard, kdyby řekl „ne“, tak to asi nerozchodím :-O 😁

Banán88

Samba:
… ale no tak.. se svet nezblazni.. pro jedno kviti slunce nesviti.. to jen my stary parezove jsme radi za kazdy zadek ktery na nas drepne (horsi, ze z unavy) :D :D :D

gecco

Banán88 → ;-DDD
Hele – hlavně, že hřeje…

anonym

No no, jestli vám jde pánové jen o to, mít něco teplýho na klíně, tak si tam přiložte žehličku 😁
:-óóó