AnnieAnnie

Jak sbalit kluka, aniž bych mu výrazně podlézala a měla možnost ponechat si hrdost? A jak ho nenápadně popostrčit vpřed?

Jak efektivně sbalit kluka po chatu

Nejlepší odpověď
venkovan

Po chatu nevím, ale zkus spacák. jak ho do něj dostaneš, chvilku počkej, zajisti zvenku zipy, převaž vhodným vázacím materiálem, , pověs cedulku „pozor křehké“ a pošly neproplaceně mezi Amazonky.
Mimochodem – to balení je to nejkrásnější na tom balení. Tak přemýšlej, vymýšlej – jak tenata dobře připravit.

Další odpovědi
anonym

Nejsem zastánce rafinovaných „ženských“ pastí. Nepodlézej, zachovej si hrdost, ale klidně se ho zeptej, jestli by s Tebou chtěl chodit. To ho tak krásně někam popostrčí, že budeš kulit oči. Zbav se přežitku, že tohle by měl udělat vždycky kluk, i holka může dát najevo, že má o kluka zájem.

sdesigner

Urcite nikoho nebal po chatu a uz vobec z nim nezacinaj cez chat chodit. pozvi ho von na kolu alebo caj…ak sa vam to bude pacit tak sa stretnete znova a znova…budete spolu chodit. A co z hrdostou? Vy zeny ci holky si cely zivot chranite svoju hrdost na zbytocnostiach a potom si posliapete tymi najhorsimi sposobmi. prejavit zaujem o toho druheho nieje hamba ani strata hrdosti ale vysada. Skus to a uvidis. hlavne nesedte doma za PC a chodte von decka.

mosoj

Divné hodnoty pro ztrátu hrdosti.