Miloš H.

Jak sbalit holku? Máme dlouhodobé přátelství.

Ahoj, mám problém. Už asi rok miluji jednu holku ze třídy. Mezi námi je kamarádský vztah, občas vyhledává i moji pozornost. Aby tento článek měl hlavu a patu, tak začnu mými problémy. Začnu tím nejhorším, vzhledem. Popíši se jako hodně vysoký, tlustší, zrzavý puberťák. Zní to hrozně :). Asi ze všeho nejvíc řeším právě tu tloušťku- nejsem zase tak tlustý, s mojí výškou jsem asi o 15 kilo nadprůměr. Sportuji. Taky se snažím pečovat o chrup, ovšem zuby mám trochu křivý a bělost také není nejlepší. A nakonec řeším například moje pihy, pokud na mě praží slunce, pihy mi vyskáčou a já si připadám hnusně. Taky se mě nelíbí moc úsměv.Tady si pokládám otázku, zda to mám vše řešit? Teď budu mluvit o našem vztahu. Jsme normální dobří kamarádi, minulý rok jsme spolu hodně mluvili taky kvůli tomu, že seděla blízko mě. Tento rok se spíš zaměřuje na kamarádky. Že se mi líbí, podle mě trochu tuší, projevil jsem o její řeči zájem a něco jsem pro ni vytvořil- líbilo se jí to. Kvůli jejím kamarádkám nemám dostatek prostoru na lichotky. Nemohl by mě někdo poradit?

Odpovědi
setapouch

Copak, nefunguje Google, hledání ani našeptávač?

marci1

Zkus si přečíst již zodpovězené odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20sba­lit%20holku

Awe

Nechci ti brát iluze…Nevím kolik ti je ani kolik je kamarádce.Ale zákonitě ve školních letech se holky zaměřují na starší…Spolužáci prostě dnes moc neletí.Znám XXX mladých holek co jim je od 14–19 a mají vždy staršího partnera alespoň o 4 roky , někdy se najde rozdíl i o 10 let.Hold holky v dnešní době dospívají o hodně rychleji a hledají si někoho kdo už není úplné děcko…Ale zkus to třeba ti to vyjde