Jak sbalit dospělou ženu?

Nejlepší odpověď
akama

na webu níže máš mnoho materiálů k balení, zabalení a dalším sbalením. Třeba se něco bude hodit.

Zdroj: http://www.oba­ly.cz/

Další odpovědi
venkovan

Musíš se nejdřív rozhodnout zda jí pošleš poštou a nebo kurýrem či železnicí. pokud poštou, tak maximálně sbalit jí po několika častech, maximálně 15 kg.
Pokud přepravní službou, tak tak aby se v autě nerozbila a aby s ní mohl řidič dobře při nakládání a skládání mohl manipulovat.
Proto bych jí sbalil do nějakého pevného obalu abyse se končetiny při mnipulaci neotloukly, ale zas aby byl přístup k puse, apod., aby při přepravě mohla být zásobena vodou, vzduchem, přípdně jídlem.

Rocker

To záleží na mnoha okolnostech-věk,jaké má zájmy,jestli má děti (nebo dokonce manžela:-)).Pro začátek bych jí pozval třeba do kavárny…

Jsemtady

Je třeba si uvědomit, že dospělé ženy mají větší potřeby než děvčata. – Chtějí peníze, dům auto, zázemí, aby byl chlap šikovnej, poslušnej, na rodinu hodnej a v posteli naopak skoro grázl. Takže pokud jde o vztah tak to je někdy složitost – tam pomůže si zahrát na galantního prachatýho podnikatele který má oči jenom pro ně. Pokud ale zázemí mají, tak je někdy potěší obyčejnej zamilovanej zajíc:-) Návod na to ale nenajdeš, protože už většinou mají za sebou pár vztahů a vybírají si typy podle zkušeností, co se jim líbilo a co ne.