Jsemtady

Jak sbalit bejvalku (Ženu snů), která je právě sama?

Byly jsme kdysi (cca 5let zpět) pro oba první láska (cca 4 roky) i pro oba první sex, rok sme spolu žili… Celkem pohodovej vztah, dobře vášnivej sex… Skončilo to tenkrát z její strany, problémy byli hlavně finance, taky sme chtěli zkusit něco jinýho a mně taky nenapadlo že by mi mohla tak chybět, natož že by mohla odejít. Pak asi 4roky nic. Teď je sama, začali sme si psát a mám povoleno zkusit jí zase nabalit(získat). (…Můžeš to zkusit, byli doby, kdy to bylo celkem fajn …) Je po těžkým rozchodu a chce být chvíli sama, nemám spěchat. Je jí 25let. Sme u sms krásné ráno/sladké sny + pár normálních přes den. Ale nevím jak s tím dál, aby měla prostě větší zájem. Nespěchám, ale nechci aby to zase vyhaslo?
Doplňuji:
No jo, myslím si, že by to asi dopadlo se vidět a třeba si zopáknout první rande na které máme vůbec dobré vzpomínky … jenomže jak jí mám zvát někam když nechce moc spěchat hm, nějak je potřeba ji víc připomenout to hezké … nevím nevím …

Nejlepší odpověď
casey

Ja, narozdil od Aleshe jsem opacneho nazoru.
Mohlo by to vyjit, oba uz jiste vite, co od toho druheho cekat, co ma rad, co ne a oba vas zrejme to co mate radi spojuje.
S moji zenou jsme si po par letech souziti rozesli a po cca. roce jsme se vartili k sobe.
Problem byl, ze jsme se potkali moc mlady (asi v dvaceti letech) a nevedeli jsme, jestli nas jeste neco neceka.
No a zjistili jsme, ze asi neceka. Oba jsme si vyzkouseli neco jineho (coz bylo dulezite, nemohli jsme si nasledne nic vycitat).
O te doby mame 2 deti jsme spolu dalsich 10 let a celkem uz pohoda.

Další odpovědi
anonym

Zkuste nabidnout i setkani . Napr. obed. ( vecere ne , to by bylo uz moc podezrele ) 🙂. Obed o vikendu , malou prochazku a rozlouceni s pusou na tvar. 🙂
P.S. Po vydarenem obede a prochazce zkuste navrhnout priste veceri … 🙂 . Nepovi vam zde nikdo , jestli to vyjde , ne . Zalezi jen na vas dvou. At to vyjde proste tak , at jste stastny vy , ale i ona. At uz s kymkoliv. -iv-
Doplňuji:
P.S. Jsemtady ! Vy uz jste mel byt davnotam !
Mozna , ze tim cekanim pani myslela jen jedno odpoledne . ! 🙂 -iv-

gnosis

jak pise IV, obcas ji nekam pozvi. za ty roky bys ji mel dobre znat, a vedet kam :)

Alesh

Můj názor je na tuhle věc totožný s Hérakleitovým: „Nevstoupíš dvakrát do téže řeky.“, ale to jsi asi slyšet nechtěl, že? 😉
Já jsem s první láskou zažil spoustu nádherného, pak se to malinko pos*alo a i když jaksi dělala jisté náznaky kontaktu v poslední době, rezolutně jsem je odmítal podporovat. Je to pryč, není cesty zpět, já za sebou mosty pálím …

tom004

Aleshi,také se říká,„nikdy,ne­říkej,nikdy“.A,a­si bych to zkusil,podle -iv-.