Avatar uživatele
Jsemtady

Jak sbalit bejvalku (Ženu snů), která je právě sama?

Byly jsme kdysi (cca 5let zpět) pro oba první láska (cca 4 roky) i pro oba první sex, rok sme spolu žili… Celkem pohodovej vztah, dobře vášnivej sex… Skončilo to tenkrát z její strany, problémy byli hlavně finance, taky sme chtěli zkusit něco jinýho a mně taky nenapadlo že by mi mohla tak chybět, natož že by mohla odejít. Pak asi 4roky nic. Teď je sama, začali sme si psát a mám povoleno zkusit jí zase nabalit(získat). (…Můžeš to zkusit, byli doby, kdy to bylo celkem fajn …) Je po těžkým rozchodu a chce být chvíli sama, nemám spěchat. Je jí 25let. Sme u sms krásné ráno/sladké sny + pár normálních přes den. Ale nevím jak s tím dál, aby měla prostě větší zájem. Nespěchám, ale nechci aby to zase vyhaslo?
Doplňuji:
No jo, myslím si, že by to asi dopadlo se vidět a třeba si zopáknout první rande na které máme vůbec dobré vzpomínky … jenomže jak jí mám zvát někam když nechce moc spěchat hm, nějak je potřeba ji víc připomenout to hezké … nevím nevím …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tom004 před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
casey

Ja, narozdil od Aleshe jsem opacneho nazoru.
Mohlo by to vyjit, oba uz jiste vite, co od toho druheho cekat, co ma rad, co ne a oba vas zrejme to co mate radi spojuje.
S moji zenou jsme si po par letech souziti rozesli a po cca. roce jsme se vartili k sobe.
Problem byl, ze jsme se potkali moc mlady (asi v dvaceti letech) a nevedeli jsme, jestli nas jeste neco neceka.
No a zjistili jsme, ze asi neceka. Oba jsme si vyzkouseli neco jineho (coz bylo dulezite, nemohli jsme si nasledne nic vycitat).
O te doby mame 2 deti jsme spolu dalsich 10 let a celkem uz pohoda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkuste nabidnout i setkani . Napr. obed. ( vecere ne , to by bylo uz moc podezrele ) 🙂. Obed o vikendu , malou prochazku a rozlouceni s pusou na tvar. 🙂
P.S. Po vydarenem obede a prochazce zkuste navrhnout priste veceri … 🙂 . Nepovi vam zde nikdo , jestli to vyjde , ne . Zalezi jen na vas dvou. At to vyjde proste tak , at jste stastny vy , ale i ona. At uz s kymkoliv. -iv-
Doplňuji:
P.S. Jsemtady ! Vy uz jste mel byt davnotam !
Mozna , ze tim cekanim pani myslela jen jedno odpoledne . ! 🙂 -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

jak pise IV, obcas ji nekam pozvi. za ty roky bys ji mel dobre znat, a vedet kam :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Můj názor je na tuhle věc totožný s Hérakleitovým: „Nevstoupíš dvakrát do téže řeky.“, ale to jsi asi slyšet nechtěl, že? 😉
Já jsem s první láskou zažil spoustu nádherného, pak se to malinko pos*alo a i když jaksi dělala jisté náznaky kontaktu v poslední době, rezolutně jsem je odmítal podporovat. Je to pryč, není cesty zpět, já za sebou mosty pálím …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Aleshi,také se říká,„nikdy,ne­říkej,nikdy“.A,a­si bych to zkusil,podle -iv-.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek