mosoj

Jak s novou rubrikou „zábava“ a statistikou ?

Nová rubrika zábava, hlavně její oddělení od ostatních otázek, již dosti znepřehledňuje tyto stránky.
Velmi nesouhlasím s grafickou statistikou. Je to zavádějící a oblbující. Aby to mělo vypovídající charakter
musí se vyjádřit určitý počet respondentů. Pokud se udělá statistika ze tří odpovědí ( viz. nabytí majetku Grosse) je to nesmysl, který ovšem většina zde přítomných bude hlásat dál !! Komu toto vyhovuje ?

Nejlepší odpověď
kazisvět

také souhlasím, že grafické vyjádření výsledku hlasování několika málo lidí je nesmysl. Podle mně by věc řešilo, když se u výsledku ankety ukáže, kolik lidí hlasovalo. Každý pak může posoudit relevantnost výsledku sám.

Pokud vím, tak i ankety v televizi ukazují graficky výsledky i když na začátku hlasuje např. jen jeden člověk.

Další odpovědi
annas

Domnívám se, že hlasování je jen formální, nejde o hlasování v pravém slova smylu. Když vložíte otázku, odpoví někdy dva či tři uživatelé, takže to vyjde stejně, doplníte si svůj názor.

Já si naopak myslím, že za chvíli se každý naučí rozlišovat, zda chce slyšet názor, diskutovat nebo potřebuje odbornou radu. Proto tuto úpravu považuje za zlepšení.

Je dobře, že se diskuzní otázky a otázky, které se stále opakují, oddělily od odborných dotazů. Hledání dotazů bude snazší. Velká část vložených otázek bývaly otázky názorové, stále se některé opakovaly, měly platnost jen v určitý okamžik.