Petr777

Jak s dovolenou ve výpovědný lhůtě ?

Dobrý den, jsem ve výpovědní lhůtě až do konce roku a zaměstnavatel mi řekl, že si musím vybrat celou dovolenou do konce roku. Zbývá mi 13 a půl dne dovolený.. Je možné aby zaměstnavatel určil a nebo si mohu napsat třeba 10 dnů v kuse dovolenou ?Jak to znám v práci, tak nám to celý proplatí…Pracuji ve třísměnném provozu. Díky

Nejlepší odpověď
Lamalam

Čerpání ŘD určuje zaměstnavatel.

Další odpovědi
brillant

Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce
http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/zakonik-prace/cast9h4.aspx