Rohlik

Jak rychlý flashdisk pro přehrávání 4K videí?

Chtěl bych přehrát na TV podporující 4K rozlišení krátké video ukázky taktéž ve 4K (Ultra HD) rozlišení. Jakou minimální čtecí rychlost musí mít flashdisk?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. jaký máš na TV USB? – 2.0, 3.0?
  2. podle toho si pak vyber flashku

___
„4k“ není dostatečné určení potřebné rychlosti – záleží i na fps a kodeku.
Každopádně – neuděláš chybu, pokud si pořídíš co nejrychlejší flashku odpovídající danému typu USB.

Další odpovědi
postcd

podle mě to budou i desítky Mb/s (třeba 50mb)
klik pravým tlačítkem myšky na soubor a vlastnosti a nebo vlastnosti videa ve videopřehrávači na PC a hledat bitrate, datový tok
google.cz: ultrahd bitrate
google.cz: usb 2.0 maximum speed
dále si na usb-flash-disky.heureka­.cz#c700 odfiltruj jen ty co mají požadovanou rychlost
Doplňuji:
http://usb-flash-disky.heureka­.cz#c700