pn65

Jak rychle zlykvidovat egzem?

Je nějaký způsob, jak se co nejrychleji zbavit egzému v rošku úst?
Doplňuji:
Jelení lůj mi ani po třech dnech nepomohl.

Nejlepší odpověď
zjentek

ty brďo ..tak takovej pravopis se tady jen tak nevidí a to i v případě, že tento občan- http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/56044 je tady taky ;q
Doplňuji:
jelení lůj není léčivo, ignorante ;q

Další odpovědi
marci1

Doporučuji navštívit lékaře. Jen ten Ti řekne, zda se jedná opravdu o ekzém a jak ho léčit. Existují různé druhy mastí, jako např. Protopic, Elidel ap. 🙂

gecco

Jelení hnůj je ti na ekzém k ničemu – udržuje kůži hydratovanou, zatímco ekzém potřebuješ vysušit.
Můžeš zkusit třeba Zovirax, zinkovou mast…
Ale pokud by se ti ´rozlízal´, běž k doktorovi – s nesprávným léčením bys taky za chvíli moh mít ´olezlou´ celou hubu…

arygnoc

chrúsa.

umýfaj si chubu.

;-Q