Jak rychle zchladit vřelou polévku bez dávání do ledničky, či doléváním studené vody, či míchaním?

Nemam rad to cekani. Foukanim a michanim to moc neuspisim, ale taky to castecne pomaha. Jsou i jinaci finty? Kdyz si ji dam vychladnout o neco drive nez chci jist toho take docilim, ale rekneme, ze prijdu do restarace a dostanu hodne teplou az vrelou polevku, ale zrovna specham. Vim, ze se ma jist pomalu, ale na to treba nemam cas. Jinak nejsem z tech kteri to hned zacnou hltat a vubec jim to nevadi. Me osobne to vadi. A to dost. Drazdi mi to zaludek a kdo vi co jeste. Reseni mozna je je pozadat, ze to nechci vrele, protoze specham tak aby to donesli jiz vlazne. Myslite, ze by to slo zaridit? (Vim, ze tahle otazka se vam vetsine bude zdat naprosto zbytecna, ale tem ktere to irituje radim, aby jste radeji neodpovidali.) Dekuji a preji krasny den. Jdu si dat vlaznou polevku. Snad mi uz vystydla,zatim co to tu pisu. :P

Nejlepší odpověď
anonym

Bože zlatý.....

Další odpovědi
anonym

Pořiď si tekutý dusík a nech jej polévkou chvíli probublávat…!!
:-O
Nebo suchý led – taky ochladí, aniž do polévky cokoli přidá.

Sarrow

Kup si kapesní ventilátor :D
Doplňuji:
http://aukro.cz/show_i­tem.php?item=41893572­05&utm_source=he­ureka&utm_medi­um=nove

elektrikář

Postav horkou polévku do nádoby z ledem, Nebo na mráz v zimně za dveře. Ale hlídat před zlými sousedy a hladovými psy.