atena11

Jak rychle zahnat hlad.

Ahoj, jak jídlo rychle zažene hlad? Je mám hlad pořád a když jsem kost a kůže jsem schopna vyjist ledničku. Každý den potrebuju min. V6 jídel. Dneska jsem mela pouze tři a už trpím. Já vím co mají říkat lidé z Afriky, Já sama bych tam neprezila moc dlouho. Je mi a z nevolno a Bolívie měl břicho… Prosím poraďte nějakého rychle jídlo, které zažene rychle hlad, děkuji
Doplňuji:
Asi jsem měla napsat, že nejím čokoládu, tyčinky a jiné sladkosti, také nejím vůbec ovoce a syrovou zeleninu, výjimkou je cibule a česnek, jogurty, pudinky a podobný jím pouze vanilkový, jinak zkrátka sladký věci mi moc nechutnají a na pár výjimek. Ze slaného sním téměř vše, kromě hub, zeleniny, salátů.

Nejlepší odpověď
anonym

chleba se solí
Doplňuji:
Dej si pizzu,druhů je plno,Nejez jen to co ti chutná,musíš doplnovat vše co tělo potřebuje,tak zkus ten chléb třeba jen s máslem,či sýrem,rohlíky s paštikou,ale ta je taky slaná.
Když si nevíš rady,zajdi za nějakou dietoložkou,ta ti poradí.

Další odpovědi
Mirdas

Souhlasím s Jugarem.
Ke všemu přikusovat chleba.

marci1

Potravinami, které mají nízký glykemický index ( delší dobu pak nemáš hlad ). Pokud sníš jídlo s vysokým GI, máš za chvíli zase hlad. 🙂
http://www.ro­zumnehubnuti.cz/?pa­ge_id=27

jjj123456789

Jednoduché cukry, např. čokoládu.

mosoj

Více s jídlem pij a klidně vyhledávej něco sytějšího.

Kelt

Rozděl si jídlo na malé kousky, jednohubky a když cítíš potřebu, tak si jeden vezmi. Snaž se jíst v klidu, pomalu každé sousto důkladně žvýkej a až je z něj kašovitá hmota. Doplňuj tekutiny, hodně pij. Občas si udělej salát – mrkvový, okurkový.

RyuzakiKate

Tak když toho jíš tak málo, tak je to těžký… Bych tě chtěla vidět třeba v nemocnici, tam bys asi radši ohrnovala nos a zůstala o hladu :))
Hlad na dlouhou dobu zažene něco hutného, něco, co má v sobě hodně vlákniny, takže zkus třeba pečivo z ŽITNÉ mouky nebo si ze špaldové a hladké mouky usmaž palačinky. Nebo třeba smaženej sejra…
Ale rozuměj, zeleninu a ovoce potřebuješ. Když jseš tak hubená a pořád máš hlad (horší by bylo, kdybys neměla), tak tvoje tělo nejspíš něco vyžaduje, něco mu chybí… Z ovoce máš cukry (zejména fruktosu) a vitaminy, ze zeleniny spoustu minerálních látek (železo, hořčík, vápník…).
A co luštěniny (čočka, fazole, sója…)? Ty ti taky nevoněj?

dudu

V době mých studií jsme na intru občas hlad zaháněli dvěma rohlíky, z toho jeden představoval kus salámu.