Avatar uživatele
atena11

Jak rychle zahnat hlad.

Ahoj, jak jídlo rychle zažene hlad? Je mám hlad pořád a když jsem kost a kůže jsem schopna vyjist ledničku. Každý den potrebuju min. V6 jídel. Dneska jsem mela pouze tři a už trpím. Já vím co mají říkat lidé z Afriky, Já sama bych tam neprezila moc dlouho. Je mi a z nevolno a Bolívie měl břicho… Prosím poraďte nějakého rychle jídlo, které zažene rychle hlad, děkuji
Doplňuji:
Asi jsem měla napsat, že nejím čokoládu, tyčinky a jiné sladkosti, také nejím vůbec ovoce a syrovou zeleninu, výjimkou je cibule a česnek, jogurty, pudinky a podobný jím pouze vanilkový, jinak zkrátka sladký věci mi moc nechutnají a na pár výjimek. Ze slaného sním téměř vše, kromě hub, zeleniny, salátů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3367 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

chleba se solí
Doplňuji:
Dej si pizzu,druhů je plno,Nejez jen to co ti chutná,musíš doplnovat vše co tělo potřebuje,tak zkus ten chléb třeba jen s máslem,či sýrem,rohlíky s paštikou,ale ta je taky slaná.
Když si nevíš rady,zajdi za nějakou dietoložkou,ta ti poradí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mirdas

Souhlasím s Jugarem.
Ke všemu přikusovat chleba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Potravinami, které mají nízký glykemický index ( delší dobu pak nemáš hlad ). Pokud sníš jídlo s vysokým GI, máš za chvíli zase hlad. 🙂
http://www.ro­zumnehubnuti.cz/?pa­ge_id=27

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jjj123456789

Jednoduché cukry, např. čokoládu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Více s jídlem pij a klidně vyhledávej něco sytějšího.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Rozděl si jídlo na malé kousky, jednohubky a když cítíš potřebu, tak si jeden vezmi. Snaž se jíst v klidu, pomalu každé sousto důkladně žvýkej a až je z něj kašovitá hmota. Doplňuj tekutiny, hodně pij. Občas si udělej salát – mrkvový, okurkový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Tak když toho jíš tak málo, tak je to těžký… Bych tě chtěla vidět třeba v nemocnici, tam bys asi radši ohrnovala nos a zůstala o hladu :))
Hlad na dlouhou dobu zažene něco hutného, něco, co má v sobě hodně vlákniny, takže zkus třeba pečivo z ŽITNÉ mouky nebo si ze špaldové a hladké mouky usmaž palačinky. Nebo třeba smaženej sejra…
Ale rozuměj, zeleninu a ovoce potřebuješ. Když jseš tak hubená a pořád máš hlad (horší by bylo, kdybys neměla), tak tvoje tělo nejspíš něco vyžaduje, něco mu chybí… Z ovoce máš cukry (zejména fruktosu) a vitaminy, ze zeleniny spoustu minerálních látek (železo, hořčík, vápník…).
A co luštěniny (čočka, fazole, sója…)? Ty ti taky nevoněj?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

V době mých studií jsme na intru občas hlad zaháněli dvěma rohlíky, z toho jeden představoval kus salámu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek