Miroslavst

Jak rychle umíte mluvit? Dá se to nějak zjistit jakou rychlostí člověk mluví?

http://www.bles­k.cz/clanek/pro-muze-novinky/148034/ne­jukecanejsi-chlap-na-svete-60-slov-za-tri-vteriny.html

Nejlepší odpověď
anonym

já bych asi měla uzlík na jazyku ale je to borec nakonec

Další odpovědi
iceT

Mluvit umím dost rychle,taky říkají,že jsem někdy jak kulomet,ale na něj vážně nemám…

BEAES

Někdo mluví jako kulomet a z někoho to leze jako z chlupaté deky…je to individuální.

Terryle

Šikula kluk :) copak o to, drmolit rychle je jedna věc, ale drmolit tak, aby se nešidila výslovnost a aby tomu bylo rozumět,to je umění a to on umí. Já teda taky mluvím spíš rychle, ale snažím se to odnaučit (ne moc úspěšně :o) Ale když jsem byla malá, bylo to ještě horší. Všichni příbuzní mi to vyčítali, až jsem se naučila jim odpovídat „já nemluvím rychle, vy pomalu slyšíte“ – a měla jsem pokoj :o)

Mili @

Já jsem nejukecanější po 2 deckách vínka, tak nevím, nevím......