massic

jak rychle se rozleptá zahradní hadice od LHM (zelená,citroen)

Musel jsem dočasně nahradit hadici ve které vede hydraulická kapalina LHM v citroenu Xantia. Po ruce byla pouze klasická zahradní zelená s průpletem. Za jak dlouho jí to rozežere a uvolní se něco do hydraulického čerpadla? Mám ji tam pár dní. Díky

Nejlepší odpověď
ponovotny

nikde nemůžu najít, k jakým látkám se tahle kapalina chová jako rozpouštědlo a nejsem si jistý, jestli v servisu by opravdu bezpečně věděli. V odkazu je kontakt na firmu která to distribuuje, tak když tam zavoláš, tak by myslím mohli vědět. Pokud to ale opravdu leptá, tak to není dobře, protoře tím jak brzdíš, tak to nasává a vypouští a tím se ti ten mrmel dostane do posilovače.
http://www.au­toprima.cz/f/bez­pecnostni-listy/LHM-brzdova-kapalina.pdf