Avatar uživatele
anonym

Jak rychle se dokážete zamilovat? -iv-

Doplňuji:
P.S. a jak casto ?
Ary , vy radsi neodpovidejte , nebo zkolabuji!
🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, barnajka, arygnoc, Deli před 4622 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

ihned.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

popravdě jsem se ještě doopravdy za mých dvacet let života nezamilovala… měla jsem jenom hodně ráda… a jakmile to začalo být vážnější, tak jsem rychle vycouvala.
Bojím se, že až to jednou přijde, tak mi to vydrží na celý život :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

u me zatim posledni neopetovane zamilovanosti to trvalo par minut – prvni den na gymplu. uz se mi to par let nestalo. snad to jeste prijde:) to buseni srdce, kdykoliv prosla kolem .. wow:)

na zakladce to bylo nekolikrat, na gymplu jen 2× ale zda se mi, ze daleko silnejsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Prakticky ihned,nebo za pár dní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Dobu, kdy jsem se dokázala zamilovat ve frontě ve školní jídelně dřív, než jsem došla k okénku, mám už dávno za sebou.
Teď to vidím jinak, protějšek mne musí zaujmout, pak postupně získávat, dál musím cítit, že o mne opravdu stojí a musím vidět, že pro to něco dělá… A plamenná vyznání nestačí 🙂
Manžel si mne (a nejen mne, i dceru) získával několik týdnů, než jsem zjistila, že je nám s ním dobře, že se s ním cítíme v pohodě v bezpečí… a že jsem zamilovaná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

„Slečno, věříte v lásku na první pohled?“
Odpověď: „Ne.“

  • „Tak se podívejte ještě jednou!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Mám zkušenosti pouze se dvěma vztahy. V první případě jsem se zamilovávala postupně, trvalo to snad půl roku. V druhém případě jsem se zamilovala celkem rychle, asi po měsíci. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Zamilovat se dokážu poměrně rychle… Ale spíše jen tak jakoby platonicky. Ještě se mi nestalo, že bych se zamilovala vážně, doopravdy. Spíš se mi třeba jen někdo líbí (vzhledově) a tak po něm koukám. Na gymplu se mi to stalo zatím asi 3×. Oslovit jsem si také ještě nikoho netroufla, hlavně když vím, že by láska stejně nebyla opětována…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Repkulka

Zamilovat se můžete hned při prvním rande,znám to z vlastní zkušenosti.A jak často,to záleží na tom,jak silné bylo předešlé zamilování.....Ono se totiž toho velkého zamilování těžko zbavuje.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Už jsem se dlouho nezamilovala, ale sexuálně mě někdo přitahuje skoro okamžitě. Zrovna dnes jsem na koupališti zahlédla jednoho krásného kluka se kterým bych se chtěla pomilovat. Asi si toho i všimnul, ale zatím jsme spolu nemluvili. Snad se to zítra změní, jestli tam zase bude. Ani z toho dnes nebudu spát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek