Jak rychle se dokážete zamilovat? -iv-

Doplňuji:
P.S. a jak casto ?
Ary , vy radsi neodpovidejte , nebo zkolabuji!
🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

ihned.

Další odpovědi
Ella

popravdě jsem se ještě doopravdy za mých dvacet let života nezamilovala… měla jsem jenom hodně ráda… a jakmile to začalo být vážnější, tak jsem rychle vycouvala.
Bojím se, že až to jednou přijde, tak mi to vydrží na celý život :D

gnosis

u me zatim posledni neopetovane zamilovanosti to trvalo par minut – prvni den na gymplu. uz se mi to par let nestalo. snad to jeste prijde:) to buseni srdce, kdykoliv prosla kolem .. wow:)

na zakladce to bylo nekolikrat, na gymplu jen 2× ale zda se mi, ze daleko silnejsi.

iceT

Prakticky ihned,nebo za pár dní.

Deli

Dobu, kdy jsem se dokázala zamilovat ve frontě ve školní jídelně dřív, než jsem došla k okénku, mám už dávno za sebou.
Teď to vidím jinak, protějšek mne musí zaujmout, pak postupně získávat, dál musím cítit, že o mne opravdu stojí a musím vidět, že pro to něco dělá… A plamenná vyznání nestačí 🙂
Manžel si mne (a nejen mne, i dceru) získával několik týdnů, než jsem zjistila, že je nám s ním dobře, že se s ním cítíme v pohodě v bezpečí… a že jsem zamilovaná.

anonym

„Slečno, věříte v lásku na první pohled?“
Odpověď: „Ne.“

  • „Tak se podívejte ještě jednou!“

Ponytail

Mám zkušenosti pouze se dvěma vztahy. V první případě jsem se zamilovávala postupně, trvalo to snad půl roku. V druhém případě jsem se zamilovala celkem rychle, asi po měsíci. 🙂

VampGirl

Zamilovat se dokážu poměrně rychle… Ale spíše jen tak jakoby platonicky. Ještě se mi nestalo, že bych se zamilovala vážně, doopravdy. Spíš se mi třeba jen někdo líbí (vzhledově) a tak po něm koukám. Na gymplu se mi to stalo zatím asi 3×. Oslovit jsem si také ještě nikoho netroufla, hlavně když vím, že by láska stejně nebyla opětována…

Repkulka

Zamilovat se můžete hned při prvním rande,znám to z vlastní zkušenosti.A jak často,to záleží na tom,jak silné bylo předešlé zamilování.....Ono se totiž toho velkého zamilování těžko zbavuje.....

Martina S.

Už jsem se dlouho nezamilovala, ale sexuálně mě někdo přitahuje skoro okamžitě. Zrovna dnes jsem na koupališti zahlédla jednoho krásného kluka se kterým bych se chtěla pomilovat. Asi si toho i všimnul, ale zatím jsme spolu nemluvili. Snad se to zítra změní, jestli tam zase bude. Ani z toho dnes nebudu spát.