Danielson

Jak rychle rostou vlasy?

Nejlepší odpověď
annas

Opakující se otázka. Jedna z mnoha poskytne odpověď.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-roztou-vlasy

Další odpovědi
Sůwa

Není to u všech lidí stejné, ale protože se stříhám sama, tak mám vyzkoušeno, že u mne je to cca 1 cm za měsíc.

WeeBear

Je to celkem individuální, řekla bych. Většinou je to okolo 2–6cm za měsíc..
Doplňuji:
chudst: Snažím se! 🙂

chudst

Za měsíc vlas poporoste přibližně o centimetr, ale je to individualni.

Doplnena: nojoo, WeeBear byla rychlejsi :)

Zdroj: http://www.pe­sina.medikus.cz/o-nemocech/jak-rychle-rostou-vlasy-1511

hanny 2

ad WeeBear – 2–6cm???Tomu nemůžu uvěřit!Normální je tak 1 cm!

WeeBear

Hanny, mluvím vesměs ze své zkušenosti. Když jsem si minulý rok nechala velmi zkrátit vlasy, tak jsem zaznamenala růst bez problémů i šest centimetrů za měsíc. Ovšem to nezůstalo dlouho, brzo se mi vlasy začaly dost třepit a už mi tak rychle nerostou. Teď jsem ráda, pokud zaznamenám za měsíc 1–2 centimetry. 🙂 Nebo bráška byl vyloženě ostříhán „dohola“ a během měsíce mu to porostlo také snad o čtyři centimetry.

Podle mě je to spíše individuální na tom, jak jsou vlasy ničeny chemií, v jakém jsou stavu a podobně.. 🙂 A v tomhle jsem opravdu schopna se pohádat. 😁