Protiva

Jak rychle přivolat psa?

Mám štěně, a na přivolání „ke mně“ sice poslechne, ale jako zpomalený film. Připadá mi, že to dělá naschvál. Kouká na mě a pohybuje se strašně pomalu. Tak dojde až ke mně, zbaští pamlsek a loudí další. Štěně retrívr, devět týdnů staré.

Nejlepší odpověď
anonym

V tomto „věku“ se jedná o psí mimino.Takové štěně si teprve zvyká na jméno a základní prvky výchovy.Výcvik jako takový zkoušej až tak po třetím měsíci věku,až bude vyspělejší.Sa­mozřejmě, že záleží na individuálním vývoji každého jedince.

Další odpovědi
terry

A co bys chtěl po takovým miminu?
Na 9 týdnů je skvělý.
Kdy jsi začal poslouchat rodiče ty?

MarťaŠev

Je to ještě malinký mimčo 🙂, buď na něj hodný. 🙂 A trpělivý. 🙂

bubukaa

Upoutej jeho pozornost třeba písknutím nebo tlesknutím, a zavolej jeho jméno a doplň důrazné KE MNĚ!
Netvař se rozlobeně ale štastně.
Myslím že by to moblo zabrat. Kdžytak mi napiš yprávu muj pes to dělal/dělá taky…