everest

Jak rychle přibrat na svalech?

Potřebuji trochu přibrat svaly na rukách a hrudníku,ne kvůli vzhledu ale kvůli sportu ale do posilovny nechci.Dá se něco dělat doma?Díky za odpovědi.
Doplňuji:
Prášky brát nebudu je mi teprv 14,a jídelníček si sestavit nemúžu protože chodím do šk. jídelny.tvaroh začnu jíst a mléko piju každý den

Odpovědi
ven.cik

Cvič doma, je hrozně moc cviků, který zvládneš doma, stačej ti na to jednoručky a karimatka…Já sem ted taky přestal chodit do fitka a cvičim doma podle plánu…A jestli chceš přibrat rychle, budeš se muset hodně potit, jíst podle nějakýho sestavenýho jídelníčku a brát nějaký prášky…
Doplňuji:
Tak v tom případě asi moc nenabereš…

david22

Jez hodně tvaroh, mléčné výrobky. A taky kuřecí maso.

Jan Krejza

Kámo jen jedna věc musíš jíst všechno a kdykoliv to jde :) Já měl 60 kg a za cca 2 týdny jsem byl na 70 kg :) žeru jak pako a to pořád a hlavně mléčný .......a na jídelníčky se vys.. :)