DL

Jak rychle mi odeberou status studenta?

Studuji prvnim rokem CVUT, ve studiu ale nechci pokracovat – rad bych zmenil fakultu, jenze to asi nepujde – musel bych dokoncit cely akademicky rok.
Mam potvrzeni o studiu na cely rok – proto se ptam – pokud vubec nedodelam tento semestr, skola mi status studenta na CSSZ okamzite zrusi?
Doplňuji:
No jo jenze, pro pokracovani v dalsim semestru je zapotrebi alespon pulky kreditu… ktery ja rozhodne neziskam…

Odpovědi
eLx

nepokračuj, nechoď tam, ale odhlas se oficiálně až na konci roku..

DL: aha, tak to je blbý.. u nás to tak neni..