Avatar uživatele
ondra07

Jak rozveselit kámošku?

Čaute, je mi 19 a velmi dobré kamarádce také.. Věk uvádím proto, abyste mi nepsali moc dětské nápady nebo naopak nápady pro padesátníky :)

Kámoška je tak trochu mimo a je smutná ze školy… každý den spolu trávíme čas, chodíme do kaváren, restaurací apod, povídáme si apod.. Chodíme běhat..

Dochází mi nápady, takže ocením Vaše nápady, co by mohlo rozveselit 19letou holku..která občas nemá chuť do života. Zkuste napsat nápady z vaši zkušenosti.. co holky mají rády, co je rozveselí, co je povzbudí.. :)
Děkuju

Samba: tvůj komentář nebyl na místě.. jo ok, mohla by být na tom o dost hůř, ale to je jen tvůj názor. Nevíš, že trpí určitými problémy, a proto ji prostě nic moc nebaví a je na tom občas zle. Příště si odpusť komentář, když neznáš fakta.. stačí kouknout na moji otázku předtím. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3139 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

  1. dlouhodobé rozveselení – najdi jí (resp. najděte spolu) nějaký zájem – jen tak ´šmatlat po knajpách´ není zrovna zábavné
  2. krátkodobé rozveselení
  • upřeně se jí zblízka podívej do očí
  • sevři ruce v pěst, vztyč palce a palci si je přitiskni na spánky
  • natáhni prsty, zamávej jimi a současně vyplázni jazyk a udělej „blllblllbllblll“

Akorát bacha, ať nemá právě v tu chvíli něco v ústech, byl bys poprskán (vyzkoušej si to)…
😉

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, ondra07 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

Každou holku potěší kytice, nebo kosmetika. Vlastně dárky všeobecně.. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak to jste na tom celkem dobře, když si můžete dovolit chodit do kaváren a restaurací…jako studenti, hmm
Nepíšeš, proč je smutná, jo, že ze školy, to vidím, ale konkrétně, myslíš jakože jí je líto, že může chodit chudák malá do školy? Nebo, že chodí do školy, ve které se jí nelíbí, nebo jí to ve škole nejde? Zahraj jí maňáskový divadlo s příborem, co je v těch restauracích o tom, jaké by to bylo, kdyby musela každý ráno vstávat v půl pátý ja jezdit přecpaným
autobudem do fabriky, jako miliony jiných lidí. …Chudák, malá, ubohá studentka 😁
Tak právě tohle, tyhle její problémy jsi měl napsat hned, jak to můžeme vědět? A bez kouzelný koule ? Ano, mohla by na tom být ještě hůř, ale není, tak mi to aspoň pošeptej tady do pošty. 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud má ráda muziku : http://img.my­epicwall.com/2015/09­/e380975a94f526541cf8ce­a69251b57f.webm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Když nemá někdo chuť do života, tak se s tím nedá nic dělat – teda pomohl by určitě pobyt ve vězení s tvrdým režimem. Např. v Anglii je to možné, je třeba ale zaplatit mírnou částku (asi jako v hotelu). :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Docházej ti nápady, znamená to, že nezvládáš a je třeba odborníka.

Já neznám nikoho, kdo by byl tak zabejčenej, jsem si jista, že jí dělá dobře to tvoje panáčkování, ale to ty víš a děláš to rád.
Jó, to je rada nad zlato 🙂

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Doporučovala bych, aby navštívila psychologa a myslím mi to opravdu upřímně. 19 let je věk, kdy by dívka, pokud nemá problémy v rodině, či ve škole mohla být opravdu šťastná. Běž tam s ní a uvidíte, že se určitě zlepší. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ondro, míníte tu kamarádku s depresemi?
Na deprese nezabírá rozveselování, deprese se musí léčit.

Jestli Vám na kamarádce opravdu záleží,
přesvědčte ji, aby šla k lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Vem ji treba do kina apod..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

redy
absolutní souhlas 🙂

před 3139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

🙂

před 3139 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek