ondra07

Jak rozveselit kámošku?

Čaute, je mi 19 a velmi dobré kamarádce také.. Věk uvádím proto, abyste mi nepsali moc dětské nápady nebo naopak nápady pro padesátníky :)

Kámoška je tak trochu mimo a je smutná ze školy… každý den spolu trávíme čas, chodíme do kaváren, restaurací apod, povídáme si apod.. Chodíme běhat..

Dochází mi nápady, takže ocením Vaše nápady, co by mohlo rozveselit 19letou holku..která občas nemá chuť do života. Zkuste napsat nápady z vaši zkušenosti.. co holky mají rády, co je rozveselí, co je povzbudí.. :)
Děkuju

Samba: tvůj komentář nebyl na místě.. jo ok, mohla by být na tom o dost hůř, ale to je jen tvůj názor. Nevíš, že trpí určitými problémy, a proto ji prostě nic moc nebaví a je na tom občas zle. Příště si odpusť komentář, když neznáš fakta.. stačí kouknout na moji otázku předtím. :)

Nejlepší odpověď
gecco

  1. dlouhodobé rozveselení – najdi jí (resp. najděte spolu) nějaký zájem – jen tak ´šmatlat po knajpách´ není zrovna zábavné
  2. krátkodobé rozveselení
  • upřeně se jí zblízka podívej do očí
  • sevři ruce v pěst, vztyč palce a palci si je přitiskni na spánky
  • natáhni prsty, zamávej jimi a současně vyplázni jazyk a udělej „blllblllbllblll“

Akorát bacha, ať nemá právě v tu chvíli něco v ústech, byl bys poprskán (vyzkoušej si to)…
😉

Další odpovědi
Adula.57

Každou holku potěší kytice, nebo kosmetika. Vlastně dárky všeobecně.. :D

anonym

Tak to jste na tom celkem dobře, když si můžete dovolit chodit do kaváren a restaurací…jako studenti, hmm
Nepíšeš, proč je smutná, jo, že ze školy, to vidím, ale konkrétně, myslíš jakože jí je líto, že může chodit chudák malá do školy? Nebo, že chodí do školy, ve které se jí nelíbí, nebo jí to ve škole nejde? Zahraj jí maňáskový divadlo s příborem, co je v těch restauracích o tom, jaké by to bylo, kdyby musela každý ráno vstávat v půl pátý ja jezdit přecpaným
autobudem do fabriky, jako miliony jiných lidí. …Chudák, malá, ubohá studentka 😁
Tak právě tohle, tyhle její problémy jsi měl napsat hned, jak to můžeme vědět? A bez kouzelný koule ? Ano, mohla by na tom být ještě hůř, ale není, tak mi to aspoň pošeptej tady do pošty. 🙂

anonym

Pokud má ráda muziku : http://img.my­epicwall.com/2015/09­/e380975a94f526541cf8ce­a69251b57f.webm

Agneta

Když nemá někdo chuť do života, tak se s tím nedá nic dělat – teda pomohl by určitě pobyt ve vězení s tvrdým režimem. Např. v Anglii je to možné, je třeba ale zaplatit mírnou částku (asi jako v hotelu). :DD

redy

Docházej ti nápady, znamená to, že nezvládáš a je třeba odborníka.

Já neznám nikoho, kdo by byl tak zabejčenej, jsem si jista, že jí dělá dobře to tvoje panáčkování, ale to ty víš a děláš to rád.
Jó, to je rada nad zlato 🙂

marci1

Doporučovala bych, aby navštívila psychologa a myslím mi to opravdu upřímně. 19 let je věk, kdy by dívka, pokud nemá problémy v rodině, či ve škole mohla být opravdu šťastná. Běž tam s ní a uvidíte, že se určitě zlepší. 🙂

ivzez

Ondro, míníte tu kamarádku s depresemi?
Na deprese nezabírá rozveselování, deprese se musí léčit.

Jestli Vám na kamarádce opravdu záleží,
přesvědčte ji, aby šla k lékaři.

Nechápavé

Vem ji treba do kina apod..

anonym

redy
absolutní souhlas 🙂

redy

🙂