Miroslavst

Jak rozumíte přísloví, co znamená?

Ohně nelze upáliti, vody utopiti, větru udusiti a pravdě zahynouti.

Tak, když dá takovou otázku annas, je to věda, jakmile ji dá miroslavst, je to zábava?
Laskavě se starej o sebe a nepřesunuj otázky. Běž si léčit komplexy někam jinam.

Nejlepší odpověď
Losos

Rozumím tomu tak, že stejně jako nelze oheň upálit, vodu utopit a větr udusit, tak stejně nelze skrýt (zabít) pravdu. Ať se snažíme ji zakrýt jakkoliv, vždy (nebo alespoň v to doufám že vždy) pravda vypluje napovrch a my ji žádnou lží nepřekryjeme :)

Další odpovědi
BEAES

Pravdu nejde zamlčet, a proto pravda vítězí nad lží a nenávistí.

poa.li

Nikdy neskryjeme pravou podstatu všeho, co je okolo nás, ani sami sebe. Nejen před okolím, ale ani sami před sebou…

anonym

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Je to spíš přání,než tvrzení.

annas

Miroslave, já vás nechávám na pokoji, tak si mě nevšímejte. Večer vaši noční linku nesleduji.

Důležitá je také formulace otázky … Mně rovněž někdo maže otázky a pak je vloží sám znova… I mou a Mosojovu otázku „106“ někdo smazal …

Miroslavst

Nezlobte se annas, já jen konstatoval, že pokud otázku zadáte vy, zůstane. Pokud ji dám já, je hned přesunuta nebo třeba i smazána.
Ptám se jak rozumíte přísloví a co znamená. to přeci není zábava. Opět je to přesunuté.
Jinak si vás nevšímám, to musíte uznat.

kropitko

Já už to ani neřeším, mně to pořád někdo maže, otázky i odpovědi. Divím se, že to toho dotyčného pořád baví.

Odpovím na otázku, za čas ji někdo smaže,vloží jí znova, já na ni odpovím znova,,on ji zase smaže,,no a takhle to jde pořád dokola.

Nebo když se mu to hodí, tak mi smaže otázku,,nebo jen odpověď.

Hlavně, že to toho dotyčného baví a má radost,,co bych pro něj neudělala,,,,