Avatar uživatele
Miroslavst

Jak rozumíte přísloví, co znamená?

Ohně nelze upáliti, vody utopiti, větru udusiti a pravdě zahynouti.

Tak, když dá takovou otázku annas, je to věda, jakmile ji dá miroslavst, je to zábava?
Laskavě se starej o sebe a nepřesunuj otázky. Běž si léčit komplexy někam jinam.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BEAES, Losos, aramah, Elk, anonym, iceT, Lásenka před 4878 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Losos

Rozumím tomu tak, že stejně jako nelze oheň upálit, vodu utopit a větr udusit, tak stejně nelze skrýt (zabít) pravdu. Ať se snažíme ji zakrýt jakkoliv, vždy (nebo alespoň v to doufám že vždy) pravda vypluje napovrch a my ji žádnou lží nepřekryjeme :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Pravdu nejde zamlčet, a proto pravda vítězí nad lží a nenávistí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Nikdy neskryjeme pravou podstatu všeho, co je okolo nás, ani sami sebe. Nejen před okolím, ale ani sami před sebou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Je to spíš přání,než tvrzení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Miroslave, já vás nechávám na pokoji, tak si mě nevšímejte. Večer vaši noční linku nesleduji.

Důležitá je také formulace otázky … Mně rovněž někdo maže otázky a pak je vloží sám znova… I mou a Mosojovu otázku „106“ někdo smazal …

před 4878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Nezlobte se annas, já jen konstatoval, že pokud otázku zadáte vy, zůstane. Pokud ji dám já, je hned přesunuta nebo třeba i smazána.
Ptám se jak rozumíte přísloví a co znamená. to přeci není zábava. Opět je to přesunuté.
Jinak si vás nevšímám, to musíte uznat.

před 4877 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Já už to ani neřeším, mně to pořád někdo maže, otázky i odpovědi. Divím se, že to toho dotyčného pořád baví.

Odpovím na otázku, za čas ji někdo smaže,vloží jí znova, já na ni odpovím znova,,on ji zase smaže,,no a takhle to jde pořád dokola.

Nebo když se mu to hodí, tak mi smaže otázku,,nebo jen odpověď.

Hlavně, že to toho dotyčného baví a má radost,,co bych pro něj neudělala,,,,

před 4877 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek