Zlatý

Jak rozumíte oznámení (zde vpravo):" "..nyní bude možno bodovat jen 5 otázek každý den." ?

Nedávno se tu řešilo palcování odpovědí http://www.odpovedi.cz/…, mně došlo od správců (adminů), že to platí již od 18.11.tr., každého uživatele (jeho odpovědi) můžeme palcovat pouze 5x denně. Předpokládal jsem, že se to tudíž objeví v novinkách.. Dnes ale zveřejnili výše zmíněné oznámení, týkající se něčeho jiného - otázek. Já tomu rozumím tak, že mohu dát jen 5x denně "hvězdičku".
A vy tomu rozumíte jak, nebo se snad přepsali?

Doplňuji:
Takže děkuji všem, hlavně pak uživateli www, který si jako první všimnl, že se skutečně správci (admini) pouze přepsali.
Je to totiž opraveno ))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Ano, máš naprostou pravdu, PŘEPSALI SE.
Dnes už totiž vidím poněkud jinou formulaci než uvádíš, mrkni se ! :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Mne to zajímá čistě z technického hlediska, takže celý den po chvilkách sleduji, jak to funguje. Pokud se nemýlím, tak je možno získat hvězdiček víc než pět, ale jenom pět se boduje. To bych celkem považovala za rozumné a podobná omezení bych uvítala i u odpovědí. Možná by pak přestaly ty věčné spory o bodování ... :-)

Stříbrný

Chodím sem proto,abych se něco zajímavého dozvěděl,nebo někomu odpověděl když něco vím.Kolik mám já nebo někdo bodů vůbec nepokládám za důležité.

Stříbrný

Myslím si, že třeba tobě můžu dát denně 5 palců,anebo pět hvězdiček, víc ani ťuk .)
Nebo komukoliv tady 5 a dost

Pokročilý

Tak toto mne nechává v klidu . Fakt. nejsem závislák na ničem. Tedy ani na palcování zde , či na pokládání otázek , v takovém počtu ( o čem to asi svědčí ?? ) , taktéž nereaguji na různé "karmy" a podobně. Prostě to neuznávám , jsem svobodomyslný člověk. Tož asi tak.

Tak jsem si to teď ověřila. O omezení počtu palců jsem už nějaký čas věděla, ale omezení platí i u hvězdiček. Takže maximálně 5 ohodnocených otázek nebo 5 odpovědí u jednoho uživatele za 1 den.

Diskuze k otázce

Stříbrný

ivzez

Já zde žádná oznámení nemám/nevidím - vpravo ani jinde ...

anonym

Takže odpovědi fungují jako rozpínající se vesmír? Ze začátku bylo za pár jednoduchých odpovědí získat zlatou placku, a teď nedohoníte ani želvu?

Zlatý

beer

Vůbec se neptám, proč sem kdo chodí ! Zajímá mne, jak tomu sdělení rozumíte, navíc v souvislosti se změnami, které mně byly správci oznámeny! ))

Stříbrný

redy

Sůwa- takže dám hvězdičku ale uživatel ji nebude mít přičtenou protože jich pět už má, jo?

Zlatý

Sůwa

Tak mi to vychází. Mám jednu dnešní otázku hodnocenou 11 x a přičetlo se mi jen 5 bodů. Jinak ale body nesleduji a už vůbec je nesčítám :-)

Zlatý

zjentek

sůva supr ..to u nás na vesnici jsme si sraly do huby málokdy

Zlatý

Sůwa

Teda nechápu, jak si tě mohl někdo plést s bolakem. Tomu nekouká sláma z bot i z uší a nemá v hlavě nas*áno :-(

Zlatý

zjentek

a když bys srovnávala s tebou, byli by ňáký rozdíly?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.