Avatar uživatele
beer

Jak rozumíte oznámení (zde vpravo):" „..nyní bude možno bodovat jen 5 otázek každý den.“ ?

Nedávno se tu řešilo palcování odpovědí http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-nejake-novinky-na-odpovedich-ohledne-hodnoceni-odpovedi, mně došlo od správců (adminů), že to platí již od 18.11.tr., každého uživatele (jeho odpovědi) můžeme palcovat pouze 5× denně. Předpokládal jsem, že se to tudíž objeví v novinkách.. Dnes ale zveřejnili výše zmíněné oznámení, týkající se něčeho jiného – otázek. Já tomu rozumím tak, že mohu dát jen 5× denně „hvězdičku“.
A vy tomu rozumíte jak, nebo se snad přepsali?

Doplňuji:
Takže děkuji všem, hlavně pak uživateli www, který si jako první všimnl, že se skutečně správci (admini) pouze přepsali.
Je to totiž opraveno ))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: beer

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, www, Sůwa, redy, anonym, badisko, anonym před 3790 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, máš naprostou pravdu, PŘEPSALI SE.
Dnes už totiž vidím poněkud jinou formulaci než uvádíš, mrkni se ! 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Mne to zajímá čistě z technického hlediska, takže celý den po chvilkách sleduji, jak to funguje. Pokud se nemýlím, tak je možno získat hvězdiček víc než pět, ale jenom pět se boduje. To bych celkem považovala za rozumné a podobná omezení bych uvítala i u odpovědí. Možná by pak přestaly ty věčné spory o bodování … 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Chodím sem proto,abych se něco zajímavého dozvěděl,nebo někomu odpověděl když něco vím.Kolik mám já nebo někdo bodů vůbec nepokládám za důležité.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Myslím si, že třeba tobě můžu dát denně 5 palců,anebo pět hvězdiček, víc ani ťuk .)
Nebo komukoliv tady 5 a dost

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jádrohlod

Tak toto mne nechává v klidu . Fakt. nejsem závislák na ničem. Tedy ani na palcování zde , či na pokládání otázek , v takovém počtu ( o čem to asi svědčí ?? ) , taktéž nereaguji na různé „karmy“ a podobně. Prostě to neuznávám , jsem svobodomyslný člověk. Tož asi tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak jsem si to teď ověřila. O omezení počtu palců jsem už nějaký čas věděla, ale omezení platí i u hvězdiček. Takže maximálně 5 ohodnocených otázek nebo 5 odpovědí u jednoho uživatele za 1 den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Já zde žádná oznámení nemám/nevidím – vpravo ani jinde …

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Takže odpovědi fungují jako rozpínající se vesmír? Ze začátku bylo za pár jednoduchých odpovědí získat zlatou placku, a teď nedohoníte ani želvu?

před 3791 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Vůbec se neptám, proč sem kdo chodí ! Zajímá mne, jak tomu sdělení rozumíte, navíc v souvislosti se změnami, které mně byly správci oznámeny! ))

před 3791 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Sůwa- takže dám hvězdičku ale uživatel ji nebude mít přičtenou protože jich pět už má, jo?

před 3791 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tak mi to vychází. Mám jednu dnešní otázku hodnocenou 11 x a přičetlo se mi jen 5 bodů. Jinak ale body nesleduji a už vůbec je nesčítám 🙂

před 3791 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

sůva supr ..to u nás na vesnici jsme si sraly do huby málokdy

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Teda nechápu, jak si tě mohl někdo plést s bolakem. Tomu nekouká sláma z bot i z uší a nemá v hlavě nas*áno ☹

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

a když bys srovnávala s tebou, byli by ňáký rozdíly?

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek