Jak rozpoznat pánský a dámský klobouk?

Doplňuji:
Jsou různé tvary, ale pokud vypadají stejně.

Nejlepší odpověď
annas

Ženský klobouk může mít nějakou ozdobu, jinou barvu: atd. Ale významný rozdíl je v tom, že spoj pásky (stuhy) na klobouku je na opačné straně.

U ženského je zakončení vpravo, když dám klobouk na hlavu, u mužského vlevo.

Další odpovědi
Jádrohlod

Přiznám se , nevím. Já je dělím podle hlavy na které jsou posazeny. A u žen je mám velice rád , tedy pokud jsou decentní , ne ty z koňských závodů. I když sem tam někdy jsou i tam pěkné. Tož asi tak.

anonym

Dámské jsou menší – viz Pane, vy jste vdova…
😉
Ad ´doplnění´ – jsou-li klobouky unisex, těžko je rozdělíš (rozpoznáš) podle pohlaví nositele.