martinecek20

Jak rozpohybovat nakreslenou postavičku

Dobrý den,zajímalo by mě zda existuje nějaká dobrá aplikace která by uměla rozpohybovat nakreslenou postavičku a zajímalo by mě jak tam tu postavičku nahrát(nebo kam jí mám nakreslit abych jí dostal do PC ?)

Odpovědi
mosoj

Tak to jich musíš namalovat víc ! Musíš rozfázovat pohyb. A pak si opatři nějaký GIF animáítor.

pl4toon

Na kreslenou 2D animaci je IMHO nejlepší Adobe Flash. Hodně ulehčí práci přechodným pohybem, který si sám vypočítá, stačí mu jen zadat začátek a konec. Když se s ním umí, je animace rychlá, efektivní a líbivá.