Sůwa

Jak rozpohybovat GIF ?

Dobrý den, tvořím novoroční přání a ráda bych, aby text blikal. Vložením do programu Animation shop 3, krásně blikal, uložila jsem ho jako GIF a už nebliká. Zatím to byl první pokus, ale možná mi někdo poradí, kde můžu mít chybu. Ve vyhledávací liště jsem sice něco našla, ale ne přesně to, co potřebuji. Děkuji. Sůwa
Doplňuji:
Dva různé obrázky mám ( můžu použít i 3 ), přes heslo „frames“ jsem se dostala k dalšímu programu, ten po mně chtěl obrázky uložené v JPEG, to jsem udělala, zas to krásně blikalo a po uložení opět nic. Zřejmě tedy dělám chybu v ukládání, ale jako GIF to uloženo mám. Zítra podrobněji prozkoumám IrfanViever, jestli tam o uložení něco není, teď už mi hlava nic nebere. Díky Sůwa

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.jen­seneboj.com/gra­fika/gra01.html
Doplňuji:
Koukám že v návodu je napsáno že si máte vytvořit vlastního ptáka. Tak doslova to zase brát nemusíte.

Další odpovědi
Michal Kole

Každý obrázek musí být jiný a každý obrázek musíte vložit do vlastní framesu