Jak rozmnožit samičku potkana bez úplného zakoupení samce?

Přála bych si aby má samička potkana měla mláďata, ale nechci si kvůli tomu pořizovat samce když chci aby mladé měla jen jednou v životě. Ptala jsem se ve zverimexu jestli by to šlo zařídit že bych si samce jen propůjčila a pak ho vrátila nebo že bych jim tam moji samičku chvíli nechala a že bych klidně i zaplatila. Ale říkali že to není možné.
A žádného blízkého co by choval potkany také nemám. Nemáte ještě jiný nápad? Nebo neznáte zverimex v okolí prahy kde by se šlo domluvit? Nebo nechová někdo z vás samce potkana který by byl ochoten se nějak domluvit? I peněžně?
Doplňuji:
redy: neměla by jste zájem o možnost rozmnožení mé samičky s vaším samečkem za poplatek? (bohužel mi to tvrdí, že vás nemohu kontaktovat soukromou zprávou)

Nejlepší odpověď
beer

Dej si inzerát! Třeba sem:
http://www.kra­lici.cz/potka­ni/pages.asp?f=od­kazy
Doplňuji:
Tady už to máš otevřený:
http://www.kra­lici.cz/potka­ni/inzerce.as­p?app=0

Další odpovědi
badisko

No urcite je to bude ve zverimexu zajimat …tam ti tak spis reknou ze si mas poridit dalsiho stoji to par kacek…navic nevidim nejmenci duvod proc by to delali …je to jejich prace ..a tezko konicek…navic tam bude nejaka karantena a zvirata z vnejsiho prostredi by tim padem byla nepripustna …hledej na netu…snad se nekdo najde preji hodne stesti…

bolak

Potkal potkan potkana? To se jich nesmíš ptát, to je jasný že ti to nenechaj, když z toho nic nebudou mít. Zverimex není půjčovna ani dohazovací služba. Najdi si jinej krám, kde nejseš tak profláklá a řekni že by sis chtěla koupit potkana, ale že už jednoho máš a že ten tvůj je strašně agresivní a nevíš jestli se s tím novým snese, takže bys to nejdřív potřebovala vyzkoušet a v případě že se nesnesou, ho vrátit. Oni na to kejvnou, ty si ho pučíš, necháš ho si zařádit, pustit trochu šťávy, a pak ho vrátíš s tím že se na sebe útočej.

Nebo si ho prostě koupíš a pak ho vrátíš, dyť kolik stojí takovej potkan? Asi moc ne, když to žije v kanále.

A poslední možnost je cyklostyl, ale od toho budeš mít strašně umazaný ruce.

redy

Zrovna mi sedí na rameně a slintá ,neměla sem mu to číst :)

ReHu

Asi budeš muset najít nějakého chovatele, který ti samečka za nějaký poplatek půjčí.
Ale až budete mít mladé, budeš muset dát pozor, až mladí pohlavně dospějí , nemnožili dále, mezi sebou.

honza19hk

v kanalizaci jich je dost, v nejhorším případě nějakého chyť.Ale musíš trefit samce:-)

FreeSTONE

To, co tady psali kolegové, je samozřejmě pravda, přesto si myslím, že by v nějakém menším Zverimexu byla šance se domluvilt. Kdysi jsem řešil podobnou situaci s morčaty, měl jsem dvě krásné samičky, a chtěl jsem je připustit k novým Samečkům, než k těm, co mám. Přišel jsem do Zverimexu a normálně se zeptal… jeslti bych si nemohl jednoho půjčit na nakrytí, a pak zase vrátit… a paní řekla. jo, to by šlo…