Gami.Pet

Jak rozjet online filmy na mobilu?

Mám mobil samsung galaxy ace GT-S5830i prohlížec opera classic a nejdou mi na serialycz.cz spustit filmy, mám tam android bean jelly, neznáte třeba nějakou appku která to rozjede??
Moc děkuju :)
Doplňuji:
badisko, jo ale mám ho stáhlý z ulozta, protože na google play mam jenom adpbe reader

Nejlepší odpověď
badisko

Mas nainstalovanej Adobe flash player ?…
Doplňuji:
No to ale nedelas vubec dobre …stahovat takoveto veci z ulozto.cz…>>>> tady mas reseni …>>>> http://www.an­droidmarket.cz/ruz­ne/android-4-1-jelly-bean-a-adobe-flash-player-aneb-vsechno-jde-kdyz-se-chce/