klaruška

Jak rozjet …

Zdravím. Už dlouho toužím stáhnout si The Sims 3. Když sem si stáhla part1–5(v RAR)..(co mi poslal kamarád co už to má a normálně hraje) tak se mi ukazuje, že program nelze otevřít a já už sem zoufalá co dělat. Pomůžete mi někdo? Pokud víte nějaký odkaz na The Sims tak prosím přiložte. Děkuju

Nejlepší odpověď
Radovan M

Nepirátit, koupit… =)

Další odpovědi
Lamička

Zdravím… pokud nejste příliš pokročilá doporučil bych stáhnout tuto hru zde: http://tracker­.cztorrent.net/to­rrents/?s=the+sim­s+3&t=0 je zde vše a je k tomu nejčastěji čeština cranc a mnoho dalšího.. Avšak pokud si na této stránce chcete stáhnout musíte si pořídit ještě toto: http://www.uto­rrent.cz/downlo­ad/ protože je to torrent. Nastavení tohoto prográmku je nejjednoduchší .. je zde český manuál takže to zvládne každý… Poté stačí kliknout na stránce jakýkoli soubor a dáte stáhnout : http://tracker­.cztorrent.net/to­rrents/?s=the+sim­s+3&t=0
stažený soubor bude mít koncovku .iso nebo .rar pokud bude v iso musíte si stáhnout program DeamonTools ke kterému si návod najdete třeba na google.. je to velmi jednoduché.. Pakliže Chcete otevřít koncovku rar musíte si stáhnout WinRar: postup je následující… Stáhnete winrar a poté nainstalujete…když pak bude chtít otevřít složku ve vašem případě Part č1 2× na něj kliknete a ono se to samo otevře v malé tabulce kde je obsah tohoto zararovaného souboru..(pokud se tak nestane klikněte na složku part1 pravým myšitkem a vyberte otevřít v. najděte soubor WinRar a je to) záleží na tom jestli je zde instalační soubor Setup.exe nebo autorun.exe Nebo the sims.exe .. pokud zde takovýto soubor bude kliknete na něj 2× a instalace proběhne sama ( autorun nebo setup by se měl nacházet pouze ve složce Part.1) .. POkud zde ale nic podobného nebude musíte vytvořit složku na ploše (třeba) a poté rozbalit všechny zararované soubory (part1 part2 atd … )začnete tedy s 1 a když ji otevřete tak označte vše co obsahuje a extrahujte do složky Vámi vytvořené.. takto pokračujte se všemi party.. poté by složka vytvořená Vámi obsahovat hru která by se měla spustit. Mělo by to být the sims .exe nebo něco podobného… Pokud tato odpověď nepomůže napište na e mail : fipitecek@seznam.cz a podrobně popište problémy!
Doplňuji:
Pomohla vám tato odpověď?

chudst

V cem to otevirate? Umite rarky otevrit? Pouzila jste treba program WinRAR? Presne odkazy vam sem davat nebudu, na netu je jich plno.

Zkuste se naucit pracovat s googlem a klicovymi slovicky: „warez forum the sims 3 download“ nebo neco takoveho.

Nebo si kupte originalku a mate to legalni cestou :)