Jak rozeznat způsob člověka, který manipuluje druhým ve svůj prospěch?

Znáte takové jednání?

Nejlepší odpověď
Toník

Někdy potkáváme toho, který se projevuje navenek tak, jak ho vidíme, chápeme i vnímáme, ale ve zkutečnosti třebas ukazuje nás samotné, uvnitř naší vlastní duše. Je jako náš vlastní zhmotnělý obraz. Zrcadlo. Můžeme mít totiž podobné chování ale jinde a jinak, jen to sami nevidíme.Proto nám překřížil životní cestu. To je jedna možnost.

Druhá je, že nás přišel poučit, abychom se sami postavili na vlastní nohy a stali se sami sebou. Svobodnou bytostí.
On musí pochopit totéž, jen s druhé strany. Také se stát svobodnou bytostí. Jsme si navzájem učitelé. To je přirozený evoluční vývoj duše všech chápajících bytostí.
Tak stojí naproti sobě vždy dva prvky a to v celém širokém spektru vesmírného tvoření. Učí se nastolit rovnováhu. Jen každý to vnímá jinak a při jiné zkušenosti. Cíl je však jeden. Vývoj v moudrou a svobodnou bytost.