Jak rozeznat velikost prsou?

říká se :má čtyřky, má šestky a tak..a já pořád nevím jak to rozeznat, jestli to je velký nebo ne :D dyžtak nějaké fakt odbré vysvětlení nebo nějakou stránku ;D
Doplňuji:
huxa: si trapnej..pal někam!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlépe když zajdeš do obchodu se spodním prádlem, tam ti jistě paní prodavačka pomůže vybrat správnou velikost. Ještě dodám, že ne vždy je to stejné, pokud si koupíš podprsenku značkovou, tak velikost většinou odpovídá, ale pokud by sis ji koupila v levném obchodě nebo na tržnici, tak tam jsou ty velikosti uvedeny nesmyslně. Je nutné si ji vždy vyzkoušet!!! Dnes už se neuvádí dvojky, trojky atd. Uvádí se obvod hrudníku pod prsy např. 70, 75 atd. a velikost košíčku A, B, C, atd. Takže ve finále je velikost podprsenky třeba 70 A.

Další odpovědi:

Zlatý

Označování velikostí prsů čísly je dneska čistě pánské označování.
U podprsenek se velikosti košíčků označuje písmeny, pro ilustraci: A - angrešt, B - blumy, C - citrony, D - dýně, E - enormní, F - fuj to jsem se lek´ :o)

Jinak velikost podprsenek funguje, jak píše zzzzzz

Zlatý

Lucijej:
"z" - vyrazila mi prsy zuby"

Stříbrný

pohmatu

Pokročilý

No říkaj to většinou chlapi... A my to prostě nějak poznáme, vy na to máte zas jiný číslování, jak píše zzzzz a v tom by se čert vyznal....:D Tak máme svoje...:D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.