Mravenec

Jak rozepsat propisku, když téměř nic nepomáhá?

Ahoj, našel jsem doma cca. rok staré náplně do takové té předražené propisky, kterou jsem si koupil jednou v životě.
Jsou to ty „gumovací“ náplně. (http://www.pi­lotpen.cz/cs/ne­jobliben/frixi­on-family-c.html)

No dám je do propisky, nepíšou. Nepomáhá klepání, foukání ani nahřívání. Jsou to ztracený peníze ?

Nejlepší odpověď
anonym

Kápni do nich líh, alpu, prostě to co obsahuje alkohol. Griotku a různé tlamolepy určitě ne. 🙂

Další odpovědi
veronika36

ztracené peníze nebo získané ponaučení, záleží jak to vezmeš :D

quentos

Krom již zmíněného alkoholu prý pomáhá i kápnout do nich ocet.