gecco

Jak rozebrat monitor Neovo F-417?

Mám tady dva na opravu a nemůžu najít ´packy´, které drží kryt(y) pohromadě – a i když jsou to ´šroty´, nerad bych je destruoval více, než je nutné…
A – bohužel, nedaří se mi ani najít servisní manuál na netu.
😉
Díky…

Nejlepší odpověď
ReHu

Zkoušel jsi kladívko ? 🙂

Další odpovědi
anonym

Podívej se instruktážní video a zjistíš jak na to!

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VPPw1Yga­E4g

gecco

Barbakane – tohle jsem našel – ale než tohle (a sbírat zbytky – 10. patro je 10. patro), raděj ty krámy odnesu do ´sběru´ vcelku…
😉

anonym

Co v něm hledáš? Vzácné kovy? 🙂

gecco

Houbeles . jeden má zlomenej kabel, tak se chci kouknout, jestli bude jednodušší přepájet konektor VGA a nebo jeho napojení uvnitř a druhej má asi nějaký problém ve zdroji, tam se musím dostat dovnitř určitě…
Je to pro kámoše, pro sebe bych to nedělal…
😉

anonym

podle toho videa to vypadá, že to nerozebereš bez ztráty desítky. To vypadá jak zalisované.

gecco

ReHu – zatím ne, zatím jsem jen zničil jednu kartu a ulomil si nehet…
😉

ReHu

1 nehet?
V poho. Ještě několik zbývá 🙂.
Přeji hodně zdaru 🙂

gecco

Dík, jestli se nedozvím řešení do večera (resp. rána), zvolím hrubou sílu a velkej šroubovák…
😉

Lamalam

Když to nejde silou, použij ještě větší sílu.

gecco

Tak to zafungovalo…
😉