katka266

Jak rozdělit jednu stránku z pdf na dvě?

Z této jedné bych potřebovala mít dvě stránky- rozpůlené uprostřed, abych si to ve finále mohla vytisknout jako brožuru.
Poradíte mi prosím, jak na to?

Nejlepší odpověď
dubraro

Obávám se, že Keplerův postup nebude fungovat, protože v ukázané stránce jsou skoro samé grafické prvky, které se do textu nepřevedou.
Správný postup by byl použít program na editaci pdf. Třeba Adobe Acrobat. Ty ale málokdo má a jsou docela drahé. Nějaké jsou on-line na internetu, ale nemám to vyzkoušené.
Já bych to udělal tak, že bych pdf převedl na obrázek, třeba programem Free PDF to TIFF Converter a ten pak rozdělil na dva v grafickém editoru (ty jsou i zadarmo).

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že pdf se dá převést na jakýkoliv textový soubor a pak si s tím už můžeš dělat co chceš. Vím, že už jsem to jednou dělal, ale už si nepamatuju jak.

Už jsem to našel: http://cs.pdfto­word.org/

katka266

Tak tohle bohužel nefunguje… Sice to převede, ale zmizí mi datumy takže pro mě nevyužitelné. Ale děkuji :)