JDF

Jak rozdělit dlouhý seznam v Office?

Zdravím.
Mám velmi dlouhý seznam v Open Office (co řádek to položka) a potřebuji ho rozdělit do několika menších seznamů.
Je způsob jak to udělat, jinak než pracným vybíráním jednotlivých položek?
Děkuji.

Doplňuji, že položky, které potřebuji vybrat, nejsou pod sebou v jedné části seznamu, jsou v něm rozházené, proto potřebuji vědět, jak je vybrat.

Odpovědi
Alesh

Sice používám MS Office, ale koukal jsem, že i v Open Office lze používat makra, takže přes ně to musí jít.