cipango

Jak rozdělit buňku v microsoft excel?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak lze rozdělit buňku v microsoft excel na dvě poloviny? Pro představu: Chci si vyrobit přehled podstatných jmen v češtině a angličtině (malý slovníček). První sloupec si nadepíšu „česky“ a druhý „anglicky“. Jenže ty anglická slova chci mít vypsaná i v množném čísle nejen jednotném. Jak můžu buňku s „anglicky“ a všechny buňky pod ní rozdělit na dvě části, abych do první psala slova v jednotném a v druhém sloupci v množném čísle? Děkuji za nápady.

Nejlepší odpověď
abendsbrot23

Spoj buňku nad anglickými jednotnými s buňkou nad anglickými množnými a tam napiš ‚anglicky‘.

Další odpovědi
Mc Merkurion

a co takhle dva sloupce?…

anonym

  1. sloupec si nadepiš „česky“
  2. sloupec si nadepiš „anglicky jednotné“
  3. sloupec si nadepiš „anglicky množné“

😉
Rozdělení sloupce je ´blbost´.